Rüyada Terk Etmek

Rüyada terk etmek rüyayı gören kişi için pek hayırlı anlamlar içermemektedir. Rüyayı gören kişinin birini terk etmesi etrafındaki bazı insanların onun güvenini sarsacağını anlatır. Ayrıca etrafındaki kişiler rüya sahibine verdikleri sözleri tutmayacaklar demektir. Ayrıca bir başka yorumu ise rüya sahibinin etrafındaki sevdiklerini yarı yolda bırakacağına delalet ettiğidir. Bu rüya kişinin sevdiklerini yüzüstü bırakacağını anlatır.

Eğer evli kişi eşini terk ettiğini rüyasında gördüyse ev ortamında bazı huzursuzluklar yaşanacak ve birbirleriyle ayrılmak konusunda tartışma yaşayacaklar demektir. Genel anlamda kavgaya, gerginliklere, tartışmaya yorulan bir rüyadır.  Bir şehri terk ettiğini görmek ise hayatınızda bazı yeni başlangıçlara gireceğinizi anlatır.

Rüyada Evi Terk Etmek

Rüyada evi terk etmek rüyayı gören kişinin hastalıklar, kazalar, belalar başında olacak anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin kayıplar yaşayacağına da yorulan bu rüya anne, baba veya çok yakın bir kişinin vefatının yakın olduğuna alamet eder. Evi terk etmek kişinin özlem çekeceğini, uzaklara gideceğini anlatır. Yani mecburi ayrılık anlamına gelir.

Rüyada Sevdiğini Terk Etmek

Rüyada sevdiğini terk etmek asla dönemeyecek bir hata yapacağını Daha sonrasında çok pişmanlık duyacağını anlatır. Yani kişinin bir hata sebebiyle kendisine kızarak acı çekeceği anlamına gelir. Rüya sahibi gerçek hayatında da sevgilisiyle yollarını ayırabilir anlamına gelir. Çiftler arasında güvensizlik başlayabilir demektir. Eğer rüyayı gören kişi gerçek hayatında terk edildi ise, yalnız kaldıysa veya bu tarz korkular yaşıyorsa rüyada terk edilmek veya terk etmek gibi şeyler görebilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın