Rüyada Televizyon Görmek

Rüyada televizyon görmek rüya sahibinin dünyevi şeylere merak saldığını anlatır. Kişinin daha çok gerçek olmayan işlerle ilgilendiğine delalet eden bu rüya sanal dünyaya düşkünlüğünü, gerçek dünya ile kopan bağını anlatır. Rüya sahibi hayal dünyasına kapılarak yaşıyor, gerçek dünyayı unutuyor demektir. Ayrıca televizyondaki dünyaya da kendisini kaptırmış olan kişi çaba sarf etmeden televizyondaki gibi lüks ve şaşalı hayata sahip olmak isteyecek demektir.

Rüyada Televizyon İzlemek

Rüyada televizyon izlemek rüyayı gören kişinin hayatta kendisine büyük idealler edindiğine delalet eder. Genel olarak kişinin gözünün yükseklerde olduğunu, azla yetinmeyi bilmediğini, her zaman daha iyisini daha güzelini istediğini anlatır.

Rüyada Televizyonun Çalınması

Rüyada televizyonun çalınması kişinin bir olay nedeniyle hayal kırıklığı yaşayacağını anlatır. Kişinin umutları kırılacak, beklentileri gerçekleşmeyince çok büyük bir üzüntü yaşayacak demektir.

Rüyada Televizyon Anteni Görmek

Rüyada televizyon anteni görmek rüya sahibinin birini beklediğini işaret eder. Aynı zamanda uzak yol anlamına gelen bu rüya kişinin beklediği hayal için her gün umut ettiğini anlatır. Rüyada televizyon sehpası görmek ise kişinin işlerinin iyi gitmesine delalet eder. Ayrıca aile hayatı ve meslek hayatında hiçbir sorun olmadan uzun bir süre yaşayacak demektir.

Rüyada Televizyon Kumandası Görmek

Rüyada televizyon kumandası gören kişi herkesin yapmaya cesaret edemediği bir işe  adım atacak ve etrafındaki insanların dikkat çekecek anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın