Skip to Content

Rüyada Telefonda Konuşmak

Rüyada telefonda konuşmak, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içinde aradığı işi bulacağına, bu işi bulmasına vesile olacak olan kişinin bir yakını olduğuna ve bu kimseyi çok sevdiğine de delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin yoluna girecek olmasına, problemlerinin çözümleneceğine, rahat ve huzurlu günlerin yakın olduğuna delalettir. Ayrıca bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin yakında güzel haberler alacağına, aile hayatında huzurlu zamanlar geçireceğine yorumlanıyor.

Rüyada Eski Sevgili ile Telefonda Konuştuğunu Görmek

Rüyada eski sevgili ile telefonda konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ya da uzak bir yerden gelecek olan haberi beklediğine yorumlanıp bu haberin çok kısa bir zaman içinde rüya sahibine ulaşacağına yorumlanıyor. Gelecek olan haberin oldukça hayırlı olduğuna yorumlanıp rüya sahibinin üzüntüden kurtulacağına, borcu var ise ödeme kolaylığına erişeceğine, yakın zaman içinde aile içindeki sorunlarında çözümleneceğine delalet eder.

Rüyada Ölmüş Olan Birisi ile Telefonda Konuştuğunu Görmek

Rüyada ölmüş olan birisi ile telefonda konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin çok yakında oldukça güzel olan haberler alacağına, bu sayede iş yaşamında ve de aile hayatında bulunan sorunlarında çözümleneceğine delalet eder.  Rüyayı gören kişinin yaşamış olduğu şansız olayların son bulacağına, aksiliklerin sona ereceğine yorumlanıyor. Rüya sahibinin hayatında büyük değişiklikler olacağına, işlerinin yoluna gireceğine, kötü gidişatın son bulacağına delalet eder.