Skip to Content

Rüyada Tel Örgü Görmek

Rüyada tel örgü görmek kişinin her zaman zor bir hayat yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi genelde acılarla baş edecek, önüne çıkan engeller bitmeyecek demektir. Çile dolu hayatı olan rüya sahibi zor bir ömür yaşayacak demektir. Tel örgü aynı zamanda kişinin bir yerde tutsak kalmasına veya sağlık anlamında başkalarına muhtaç olarak yaşamak zorunda kalacağına da delalettir. Rüya sahibi çok zor şartlarda çalışacak para konusunda sıkıntılar çekecek, her daim mücadele eden ağır şartlar altında olan bu yüzden de psikolojik çöküş yaşayan bir insan demektir.

Rüyada Tel Örgü Arkasında Olmak

Kişinin bir tel örgünün arkasında olması illegal işler peşinde olduğunu, kanunsuz adımlar attığını, yanlış kişilerle arkadaşlık ettiğini anlatır. Bu nedenle büyük problemler yaşayacak, ağır bedeller ödeyecek demektir. Rüya sahibi yaşadığı bu tecrübeler ile hareket etmeye başlayacak, düzgün bir hayat yaşamak için çaba sarf edecek anlamına gelir. Kişinin çevresinde olan dostları rüya sahibinin haklarını yedirmeyecek ve onu sevdikleri için her zaman ona destek olacaklarını anlatır.

Rüyada Tel Örgü Çekmek

Rüyada tel örgü çekmek kişinin etrafındaki insanların onun arkasından yanlış sözler veya dedikodular yapıldığını anlatır. Fakat rüya sahibi bunları duymamazlıktan gelecek, kendisini bozmayacak, insanlara fırsat vermeyecek demektir. Ayrıca özel hayatını gizli saklı yaşayacağına dair farklı bir yorumu da vardır. Rüyada tel örgü çekmenin bir başka yorumu da kişinin büyük bir kayıp yaşanması sebebiyle elindekilerin kıymetini artık daha iyi bileceği ile ilgilidir.