Rüyada Tekbir Getirmek

Rüyada tekbir getirmek, rüyada tekbir getirdiğini görmek aynı şekilde yorumlanıyor. Rüyada tekbir getirmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılarına çare bulacak olan şeyler ile karşılaşacağına, büyük hayırlar ve sevaplar işleyerek ahret yaşamının da ferahlamasına sebep olacağına, bu dünyada bazı insanların yaşamını kolaylaştırarak büyük sevap işleyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin Hak yolunda yürüyeceğine, helal lokma yemeye, başkasının hakkına asla göz dikmemeye delalet eder.

Rüyada Tekbir Getirerek Uyandığını Görmek

Rüyada tekbir getirerek uyandığını görmek, rüyayı gören kişinin dünya üzerinde ve ahret yaşamında büyük mükâfatlar göreceğine delalet eder. Rüyada tekbir çekerek uyandığını gören kişinin hem dünya işlerinde uğraş edineceğine hem de dininin gereklerini yerine getirerek, Hak yolundan ayrılmayacağına delalet eder.

Rüyada Korkarak Tekbir Getirdiğini Görmek

Rüyada korkarak tekbir getirdiğin görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında onu sıkıntıya sürükleyen, onu üzen, kafasını karıştıran, endişeye sokan her ne var ise bunlardan kurtulacağına ve feraha çıkacağına delalet eder. Rüyada korkarak tekbir getirmek aynı zamanda hafiflemeye ve dünyada rahatta kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Kâbe’de Tekbir Getirdiğini Görmek

Rüyada Kâbe’de tekbir getirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında aklına hayaline gelmeyecek güzellikler ile karşılaşacağına, arzu ettiği her ne var ise olacağına, hayallerine kavuşmaya, fırsatların eline geçeceğine delalet eder. Rüya sahibinin Hak yolunda ilerleyeceğine, iş yaşamında çok çalışarak güzel başarılar ve kazançlar elde edeceğine, doğruluktan şaşmayacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın