Skip to Content

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuk yumurtası görmek, rüyayı gören kişi için de akrabaları içinde berekette ve zenginliğe ulaşacak olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, mal mülk sahibi olmaya, evlat ile müjdelenmeye, kazancının artmasına delalet eder. Tavuk yumurtasının evinin her yerinde olduğunu görmek ise çok büyük zenginlik olarak yorumlanıyor.

Rüyada Tavuk Yumurtası Yediğini Görmek

Rüyada tavuk yumurtası yediğini görmek, rüyayı gören kişinin etrafında yaşanacak olan tatsızlıklara delalet eder. Rüyada tavuk yumurtası yemek bazı âlimlere göre hane içinde yaşanacak olan gerginliklere, tartışmalara ve geçimsizliklere yorumlanır. Rüyada yumurta pişmiş ise tam tersi olup kolay kazanılacak olan mallar ya da kazanca delalet eder.

Rüyada Tavuğun Yumurtladığını Görmek

Rüyada tavuğun yumurtladığını görmek, rüyayı gören kişinin eğer arzusu evlat sahibi olmak ise yakın zamanda evlat haberi ile müjdelenir. Rüyayı gören kişi kadın ise ve tavuğun birden çok yumurta yaptığını görmüş ise o sayı kadar evladı olur, şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Bozuk Yumurta Görmek

Rüyada bozuk yumurta görmek, rüyayı gören kişinin hayırsız bir evlada sahip olacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise o kişinin nesline delalet edip, neslinde kötü bir kişi ya da kişinin olacağına yorumlanır. Rüyada bozuk yumurtanın kırıldığını görmek ise tam tersine kötü olan her şeyin düzeleceğine, güzel ahlaklı olunacağına delalet eder. Bozuk yumurtayı yemek ise sinsi ve hilekâr olan düşmana yorumlanır.