Rüyada Tavuk Pişirmek

Müjdeli rüyalardan kabul edilir. Genel olarak rüyada tavuk pişirmek kişinin hayatına kısa süre içerisinde güzel bir şansın doğacağına delalet eder. Hayatın hangi alanında olursa olsun, tüm sıkıntıların kısa bir sürede çözüleceği rivayet edilir. Bu rüya evli olmayanlar için hayırlı bir izdivaca, evliler için ise maddi anlamda refaha alamet olarak kabul edilir.

Rüyada Tavuk Etini Parçaladığını Görmek

Alın teriyle para kazanmaya işaret eder. Rüyasında tavuk etini parçaladığını gören kişinin hanesini ayda elde ettiği parası ile geçindirmeye çalışır. Başkalarının parasında, pulunda gözü olmayan rüya sahibinin şükretmeyi bırakmaması gerektiği tabir edilir.

Rüyada Tavuk Yemeği Görmek

Mesleki hayat üzerinden tabir edilen rüyada tavuk yemeği görmek rüya sahibinin bolluk ve bereketle dolu bir sürece girdiğine işaret eder. Çalışma ortamındaki başarıları vesilesiyle gelirde artış olacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin beklemediği kapılardan, hesapta olmayan destekler göreceği ve hızlı bir şekilde çok da iyi olmayan mevcut durumunu düzelteceği tabir edilir.

Rüyada Tavuk Kızartmak

Haram yollara meyletmeye işaret eden bir rüyadır. Rüyasında tavuk kızarttığını gören kişinin çalışma ortamında sorumluluklarını yerine getirebilmek adına hoş olmayan yollara başvuracağı tabir edilir. Bir başka tabire göre ise rüya sahibinin çok fazla uğraş vererek elde edeceği zenginlik alamet kabul edilir.

Rüyada Kızarmış Tavuk Yemek

Dünyevi tatlara doyulacağına yorulan rüyada kızarmış tavuk yemek, rüya sahibinin dolu dolu bir hayat geçireceği ancak bazı dönemlerde dini vecibelerini aksattığına işaret eder. Hanede huzurun sağlanacağına, çalışma ortamında başarı elde edileceğine delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın