Rüyada Tavuk Eti Görmek

Bolluğun ve bereketin habercisi olan rüyada tavuk eti görmek kişinin karamsarlık ve şanssızlık yüzünden isyan etmesiyle ortaya çıkan tüm olumsuz fikirlerin yavaş yavaş yok olacağı, kafasının rahatlayacağı, sorunlarından kurtularak dinlenebileceği rivayet edilir. Hastalıklarının şifa, dertlerinin deva bulacağı tabir edilir.

Rüyada Tavuk Eti Pişirmek

Bahtın açılacağına işaret eder. Rüyasında tavuk eti pişirdiğini gören kişinin sorunlarla dolu geçen yorucu bir sürecin ardından nihayete ererek sakince kafa dinleyebileceği tabir edilir. Rüya sahibinin maddi anlamda da akıllı adımlar atması sonucunda iyi meblağlarda paralar kazanabileceği rivayet edilir.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Yemek

Hayırla tabir edilen rüyada çiğ tavuk eti yemek hanedeki huzura işaret eder. Rüya sahibinin aile fertleriyle çok iyi geçineceği, varsa mevcut problemlerinin kolayca çözülerek manevi anlamda refaha ereceği tabir edilir.

Rüyada Tavuk Eti Yemek

Rüyada normal yani pişmiş tavuk eti yemek kişinin çalışma ortamındaki çalışkanlığı, hırsı ve yaratıcılığı ile zaferler elde ederek gelirini arttıracağı tabir edilir. Sağlığına özen göstermeyen rüya sahibinin bu anlamda kendisine dikkat etmesi gerektiği ve olası sağlık problemlerini ihmal etmeden tedavi altına alması gerektiği rivayet edilir.

Rüyada Kızarmış Tavuk Görmek

Olumsuz tabirlere sahip olan rüyada kızarmış tavuk görmek, rüya sahibinin başı her sıkıştığında işine nasıl gelirse öyle davrandığına, helal – haram ayırt etmeden farklı işlere kalkıştığına delalet kabul edilir. Ancak rüyadaki kızarmış tavuğun fırın içerisinde görülmesi, bu hilebazlıktan uzak, alın teriyle kazanılan paraya işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın