Rüyada Tatlı Almak

Rüyada tatlı almak kişinin bugünlerde yapacağı her girişimin sonuçlarının güzel olacağına, haklı yatırımlar yapacağına, iyi yerlere geleceğine ve her daim düşlediği hayat standartlarına, zenginliğe sahip olacağına delalet eder. Rüyada tatlı yemek hayra yorulmak ile birlikte rüya sahibinin hayatında oluşacak ani gelişmelere ve yolculuklara işaret eder. Bazılarına göre bu rüya bekârlar için evliliklere ya da düğün, nikâh gibi kalabalık davetlere katılmaya tabir edilir. Bu rüya kişinin uzun bir süre dert ve keder görmeyeceğine, ağzının tadının yerinde olacağına ve rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada Tatlı Görmek

Rüyada tatlı görmek rüya sahibini karşısına bugünlerde önemli fırsatlar çıkacağına, şansının yaver gideceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya çok hayırlıdır ve her daim mutluluk, bereket ve güzellikler getirir. Kişinin maddi açıdan rahat edeceğine, borçlarından ve sıkıntılarından arınacağı, sağlık problemlerinin geride kalacağı, huzur ve güven içinde bir hayatı temsil eder.

Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yemek kişinin güçlü bir kişiliğinin olduğuna, hayatındaki sıkıntılardan ve dertlerden kimseye ihtiyaç duymadan kurtulacağına, çevresindekilere ve sevdiklerine örnek olacağına, işaret eder. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibini iş hayatında mevki sahibi olması, yönetici konumuna gelmesine işaret eder. Bekâr bir kimsenin rüyasında tatlı yediğini görmesi kendisi için hayırlı bir kişi ile tanışacağına ve bu tanışmanın evlilikle sonuçlanacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya hasret çeken kimselerin kavuşacağına, yurt dışında yaşayan birinin bu rüyayı görmesi ise yurda kesin dönüş yapacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın