Rüyada Taşma Görmek

Rüyada taşma görmek, taşan veya sular altında bir yer görmek, duygularınızı tam olarak ifade etme arzularınızı gösterir. Bir durumun elden çıkması gibi duyguların belirsizliğini temsil eder. Korku, stres ya da hayal kırıklıkları İçin çok fazla birikim anlamına gelir.

Rüyada Taşan Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet; problemleri, ilişkileri, vb. duyguları ortadan kaldırma kabiliyetiniz veya yetersizliğinizle bağlantılı olabilir. Rüyada tuvalet tıkanırsa, duygularınızı serbest bırakamaz ya da kendinizi ifade etmek de zorluk yaşayabilirsiniz. Taşan bir tuvalet ise duygusal bir patlamayı temsil edebilir veya kendinizi duygularınız ve yaşamdaki stresler tarafından bunalmış hissedebilirsiniz.

Rüyada Irmak Taşması

Bir rüyada ırmak veya nehir sokaklara taşara ya da insanların evlerinden geçerse ve kişisel eşyalarına zarar verir ise adaletsiz bir hükümdarı, yöneticiyi temsil eder veya bir terör saldırısını, işgalci bir orduyu simgeleyebilir.

Rüyada Baraj Taşması

Rüyada su; iletişimin sembolüdür, ancak baraj, önemli ve anlamlı mesajları konuşmak veya iletmekteki zorluğu, hayatında bir sorun olduğunu sembolize edebilir. Rüya gören için zor iletişim veya blokajlar barajın taşması ile dışarı çıkar. Ancak, baraj patlayarak taşar ise bu büyük bir öfke veya şiddet şeklinde görülebilir.
Rüyada taşma görmek; artık yaşam gücünde serbest akışın olmadığı, hayatınızın amacını dile getirmek istediğinize yorumlanır. Rüyada taştığı görülen su üzerine aktığında hiçbir şey incinmezse herkes iyi olur, ancak bir şeyleri mahveder ise duygusal taşmaları işaret eder. Dikkatli olursanız, şimdiki hayatınıza zarar vermeden amaçlarınızı idealize etmenize izin verecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın