Rüyada Taş Toplamak

Rüyada taş toplamak, rüya sahibinin acı dolu, sıkıntılı ve huzursuz bir yaşam geçirdiğini, tüm bu olumsuzluklara rağmen zorluklar karşısında asla yıkılmadan durduğunu, vazgeçmeden çalışıp didinerek hayatta kalmaya çalıştığını anlatır. Ayrıca rüya sahibi az ile yetinen bir kişi ve helal yollara başvurarak ekmeğini kazanıyor anlamına da gelir.
Rüyada taş toplama ile ilgili bir diğer yorum ise rüya sahibinin yaşadığı olaylardan dolayı sürekli kızgınlık biriktirip öfke ile dolmasına delalet etmesidir. Bu rüya sahibi birikmişlik ile öfkeli olduğu kişilerden intikam alacak anlamına gelir.

Rüyada Birisine Taş Atmak

Rüyada birisine taş atmak, rüyayı gören kişinin hayatında olan bir insana yalan yanlış iftiralarda bulunacağı anlamına gelir. Kişi aile hayatında, yaptığı yanlıştan dolayı büyük huzursuzluk yaşayacak, iftira attığı kişiyi de kendisini de mutsuz edecek demektir. Bu rüya ile ilgili başka bir yorum ise rüya sahibinin hayatında olan düşmanlarına karşı kendisini koruyabildiğini anlatmasıdır. Rüyada birisine taş atmak kişinin düşünmeden konuşup etrafındakileri kırması, sözleri ile onları derinden yaralaması anlamına da gelir.

Rüyada Taş Görmek

Rüyada taş görmek, pek olumlu bir anlama sahip değildir Bu Rüya rüyayı gören kişinin çok fazla vicdansız hatta acımasız bir insan olduğuna, kendisinden başka kimseyi düşünmediğine ve etrafındaki insanları düşünmeden menfaati uğruna harcayan bir karakter olduğuna delalettir. Yine taş görme ile ilgili bir yorumda rüyayı gören kişinin dini gerekleri yerine getirmeyen bir insan olduğu ile ilgilidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın