Skip to Content

Rüyada Takı Görmek

Rüyada takı görmek farklı anlamlar içeren bir rüyadır. Kişinin rüyasında takı görmesi yorumcular tarafından genel olarak olumlu tabir edilir. Eğer kişi rüyasında takı gördü ise yakında çok büyük miktarda eline para geçecek, fakir ise zengin olacak anlamına gelir. Genel olarak kişinin kazanacağı paraya, mala, mülke ve zenginliğe işaret eder. Bu rüya kişinin zenginliği ile birlikte saygınlığının da artacağına, makamının da yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Takı Takarken Görmek

Rüyada takı takarken görmek kişinin taktığı takıya göre farklı yorumlanabilir. Eğer çok parlayan, güzel bir takı taktığını görüyorsa kişi başarılı ve mutlu bir hayata sahip olacak, işlerinde yükselecek, kısa zamanda önemli mevkilere gelecek anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibi adından söz ettiren, saygın bir kişi olacak demektir.

Rüyada Takı Satarken Görmek

Rüyada takı satarken görmek rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre farklılık gösterir. Eğer erkek ise bu kişi gerçek hayatında bayanların ilgileneceği şeylerle uğraşacak demektir. Ve etrafında sürekli kadınlar olacak anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kişi bir kadın ise bu kadın çok zor zamanlar yaşayacak, içine düştüğü zor durumdan kendisini kurtarmak için çabalayacak, en değerli mallarını bunun için satacak anlamına gelir.

 Rüyada Delikli Ve Gereksiz Takı Görmek

Rüyada delikli takı kişi hayatında dul bir insanın olacağına, deliksiz takı ise genç güzel bir kızın varlığına delalet eder. Eğer rüya sahibi erkek ve bekar ise gördüğü takı şekline göre karşısına bir bayan çıkacak ve o bayan ile evlenecek demektir.