Skip to Content

Rüyada Tahta Ev Görmek

Rüyada tahta ev görmek, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çektiğine ve çektiği zorluk sebebi ile ruhsal olarak çok yorgun düştüğüne delalet eder. Rüyayı gören kişinin biraz daha sabırlı olması gerektiği yönünde uyarıcı bir rüya olarak yorumlanıyor.

Rüyada Tahta Ev Satın Aldığını Görmek

Rüyada tahta ev satın aldığını görmek, rüyayı gören kişi eğer kiracı ise artık kiracılıktan kurtulup ev sahibi olacağına delalet eder. Rüyada görülen tahta ev büyük ise rüya sahibinin rahat ve oldukça huzurlu bir ömür geçireceğine delalet eder. Rüyada tahta ev satın aldığını görmek, bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin hayır yapacağına delalet eder.

Rüyada Tahta Ev Sattığını Görmek

Rüyada tahta ev sattığını görmek, rüyayı gören kişinin eskiden beri gelen borçlarını artık kapatacağına delalet eder. Rüyada tahta ev sattığını görmek, bazı âlimlere göre rüya sahibine ailesinden kalan mirası satarak hedef yükselteceğine fakat bu işte başarılı olamayacağına ve elindekini de kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Ahşap Ev Görmek

Rüyada ahşap ev görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda sıkıntılı ve zor günler geçireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin ailesi ile ilgili ya da kendisi ile ilgili olarak alacağı sıkıntılı ya da kötü haberlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin canını sıkılacağına, ağız tadının kaçacağına, uykusunun kaçacağına ya da yemeden içmeden kesilmeye delalet eder.