Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada tabanca görmek, çeşitli şekilde yorumlanır.

Tabancayı kullanmak bir iftira tehlikesiyle yorumlanır. Tabanca satın almak ise dedikoduya delalet ederken, tabanca temizlediğini görmek, yeni bir iş girişimine işaret eder.

Rüyada tabanca görmek veya kullanmak hakkınızda dedikodu yapılacağına, fena söz, iftira ile yorumlanır. Elinizdeki tabanca ile bir kişiye kurşun attığınızı görmek, sizin o kimse ye iftira edeceğinize, tabancanın bozulduğunu veya kırıldığını görmek, iftira ve fena sözlerle etrafınızdakileri incitmek istediğinize, hatta bunda başarılı olacağınıza işaret sayılır.

Rüyada tabanca görmek, düşman ile tabir edilir.

Rüyada görülen tabanca, düşmana galip gelmeye, güç ve kuvvete, her çeşit marazdan ve üzüntüden kurtulmaya da işâret eder.

Rüyada görülen tabanca, gam, hüzün, keder ve fenâ söz ile de tabir edilir.

Rüyada tabancasının ateşlendiğini görmek, düşmanı ile münâkaşa etmesine işârettir.

Rüyada elindeki tabanca ile birisine kur­şun attığını görmek, o kimseye iftira etmeye işâret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Mehmet

Çok karışık ve hemen hemen hergün rüya görmekteyim gördüklerim arsında dugunde yim ama çalgılar bir düğün değil ve düğünde havaya kaleş sıkılıyor sonra bahçeye çıkıyorum köşede seyyar satici bana bir parça şekerli ekmek ikram ediyor yiyi yorum.

Mehmet

Merhaba genelde gördüklerim rüyalar hep aynı tarz silah kaplumbağa ekmek nehirde yüzerek karşıya geçmek yardımcı olursanız çok sevinirim