Rüyada Susuzluk (Susadığını) Görmek

Rüyada susadığını görmek, fakirliğe ve zarara işaret eder. Susamışken saf ve soğuk bir su içmek, yakında bir zarardan kurtulmaya işaret sayılır.

Rüyada susuzluk görmek, hayra yorulmaz. Susuzluk; sıkıntıya, kederlenmeye, fakrı zarurete çaresizliğe işaret olarak yorumlanır.

Kişinin rüyada susamış olup su aradığını fakat bulamadığını görmesi, iyi değildir. Rüya sahibinin çalıştığı işinde başarılı olamayacağına işarettir.

Rüyada susuzluk, dinde bozukluktur.

Bazen rüyada susuzluk, fitne ve fesat çıkaran kimselerin ahlâkiyle ahlâklanmaya işârettir.

Bazen de rüyada susuzluk, mal, tarla ve çiftçilerin hallerinin durgunluğuna işârettir.

Bir kimsenin rüyada su içmek arzu ettiği halde içmeye kadir olamadığını veya kendisini bir ırmak, göze yahut bir kuyununyanında durduğunu ve suya yetişemediğini görmesi,o kimsenin arzu ettiği şeye erişemeyeceğine işârettir.

Bir kimsenin rüyada susadığını görmesi, o kimsenin, nikâh yapması gerektiğine işârettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

ülkü akça

Rüyamda kızım (12) yanımda sigara içiyor. Tanımadığım ve transparan giyinmiş bir kadını, kızımın öğretmeni olarak görüyorum. Kızıma yaptığını onaylarcasına kafasını sallıyor. Bunları görünce, kızımı cadde boyunca öldüresiye dövüyorum. Yüzünde morluklar oluyor. Gitmek istediğim yere gidemiyorum hep engeller çıkıyor. Örneğin demir merdivenin bir kısmı yok. Susuyorum. Hortumdan ince bir su akıyor. Su içmeye çalışıyorum ama az geliyor kesiliyor sonra da hiç gelmiyor. Susadım diye ağlıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

Kazım

Rüyamda susadım. Her yere gidiyorum ve su içiyorum ama bu su bana yetmiyor. İçtikçe içiyorum ve hep su arıyorum. Su ararken Cumhurbaşkanı görünüyor. Bir miting havasında konuşma yapıyor. Bu rüyamın anlamı nedir?