Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek, birçok kişi tarafından mesaj veren rüyalardan biri olarak düşünülür. Aslında bu haksız bir düşünce de değildir. Eğer sürekli olarak rüyada aynı kişi görülüyorsa rüya sahibinin bilinçaltında bu kişiyle alakalı bir sorun vardır. Bu aralarında halledemedikleri bir sorun ya da konuşulmuyor olsa da hissettikleri bazı duygular olabilir.

Rüyada Aynı Kişiyi Görüp Korkmak

Rüya sahibi rüyasında hep aynı kişiyi görüyorsa eğer, bu kişiye karşı yoğun olarak hissettiği bir duygu olabilir. Bu öfke, nefret, özlem ya da sevgi gibi bir durumdur. Eğer rüyalar korkulu şekilde gerçekleşiyorsa, rüya sahibi bu kişinin başına kötü bir şeyin gelmesinden yana korku duyuyor olabilir. Bu nedenle sık sık rüyasında ona araba çarptığını, yüksek bir yerden düştüğünü, herhangi bir yerinden yara aldığını görebilir.

Rüyada Hep Aynı Kişiyle Kavga Etmek

Rüyada hep aynı kişiyle kavga etmek, birçok rüya tabiri kaynağına göre, rüya sahibi için yol gösterici olan birine işaret eder. Rüyasında tanısın ya da tanımasın hep aynı kişiyle kavga ettiğini gören kişinin hayatında ona yol gösterecek biri olur.

Rüyada Aynı Kişiyi Görmenin Alternatif Yorumları

Yanlışlarını fark ettirir, doğru yola yönlendirir, her zaman iyi olandan yana, dürüst ve adil olmasını sağlar. Rüya sahibi bu kişi sayesinde yaşantısı içinde var olan problemlerinden kurtulmaya başlar. Doğru işler yaptığı için evinde de işinde de bereketi artar ve maddi açıdan kendisini güçlendirmeyi başarır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

yasin

merhabalar 2 sene önce sevgilimden ayrıldım son birkaç aydır ara ara rüyalarıma giriyo kendisinden nefret ediyorum çok acı yaşattı bana fakat rüyamda nedense ona karşı bir özlem varmış gibi hissediyorum fakat uyanınca ona karşı nefretim devam ediyo sürekli görmemin bir tabiri varmıdır…