Rüyada Sulamak

Rüyada sulamak, rüyayı gören kişinin kendisine yakın hissettiği ya da çevresine güvendiği saygı duyduğu bir kimseden sıkıntılı zamanında yardım göreceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüyada sulamak, rüyayı gören kişinin değer verdiği bir kimse ye neredeyse tüm kaynakları ile yardım etmesine yorumlanır.

Rüyada Bahçe Suladığını Görmek

Rüyada bahçe suladığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşama delalet eder. İş hayatında üstün başarılar ve büyük zaferler kazanarak oldukça büyük kazançlar elde edeceğine, bolluk ve berekette delalet eder.

Rüyada Tarla Suladığını Görmek

Rüyada tarla suladığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamına tabir olunur.  İş yaşamında hırsı ve azmi sayesinde güzel başarılar kazancığına ve kararlı duruşu ile de doğru işlere adım atacağına delalet eder.

Rüyada Çiçek Suladığını Görmek

Rüyada çiçek suladığını görmek, rüyayı gören kişinin eline geçen paranın artacağına ve bereketli olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatının düzene gireceğine ve kazancının da artacağına tabir olunur. Rüyada çiçek suladığını gören kişinin şans yanında olur ve kısmet kapıları açılır.

Rüyada Birisine Bahçe Sulattığını Görmek

Rüyada birisine bahçe sulattığını görmek ya da rüyada sulatmak, rüyayı gören kişinin yaşamı içinde bazı sıkıntılı olaylar yaşayacağı ve fakat bu sıkıntılı durumlardan kendi çabası ve azmi ile kurtulacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin iş yaşamında başarılara da çabaları ve hırsı ile ulaşacağına da yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!