Rüyada Suda Yılan Görmek

Rüyada suda yılan görmek rüya sahibinin yapacağı ortam değişikliğine işaret eder. Rüya sahibi yeni bir ortama girer ve burada yeni insanlarla tanışır. Tanıştığı insanlar genel olarak zengin ve nüfuzlu insanlar olur. Bu insanlar sayesinde iş hayatındaki başarısı artar ve onların katkısıyla daha fazla kazanç elde etmeye başlar. Hayatını olumlu etkileyecek bir çevreye dahil olma şeklinde yorumlanan bu rüya, birçok rüya tabiri kaynağında hayırlı rüyalardan biri olarak görülmüştür.

Rüyada suyun içinde görülen yılan kendisi için bir tehdit oluşturuyorsa, bu kez rüya sahibinin yeni girdiği ortamda kendisine yakın davranan birinden zarar göreceği şeklinde yorumlanır. Kendisine yardım etmek için yaklaşan kişi aslında iyiliğini istemiyordur. Kıskançlık duyguları ile yüzüne gülse de arkasından işlerinin bozulmasına neden olacak çabalar gösterir.

Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüyada yılanla konuşmak rüya sahibinin dost görünümlü bir düşmana sahip olduğuna işaret eder. Rüyasında bir yılanla konuştuğunu gören kişi, yüzüne gülen ve dost gibi yaklaşan, ama kendisine düşmanlık besleyen biriyle karşılaşır. Bu uzun zamandır hayatında olan biri de olabilir. Sözlerine inandığı ve sırlarını verdiği bu kişi rüya sahibinin arkasından kötülük yapma peşinde olabilir.

Rüyasında bir yılanla konuştuğunu gören kişi farkında olmadan kendisine düşman olan birini dost esinir. Onun kurduğu oyunları görmez ve söylediği her şeye inanır. Kendisine zarar vermek istediğini fark edemez.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

gulden

Rüyamda suda yuzuyordum,kardesım ve ailemden birileri vardır kocaman siyah bir yılan sudan çıkıp yukarı doğru kalktı ve devlesti.kardesımu uyarmak istiyorum o dalarak yuxuyordu yılanda,daldı ve içimden kardeşim korkmaz onu yener diye düşündüm. Sonra yılan benim içime girmiş sudan çıkınca eşimin yardımıyla yılanı resmen ölü bi şekilde doğurdum çok korkmuştum büyük ve siyah bi yılandı.ayrıca suda o yüzerken korkmayın diyordum oğluma aileme başka yılanlarda,vardı

Gülay

Rüyamda nehir gibi bir suyun içinde ayakta duruyorum çok büyük gıri bir yılan kuyruğun üstünde kalkmış bana doğru saldırmak amaçlı hızla geliyor, ben hiç korkmadan bekliyorum yaklaştığı anda kafasına hızlıca bir yumruk atıyorum suya düşüyor yılana birşey olmuyor aynı hızla yüzerek uzaklaşıp gidiyor ben arkasından bakıyorum su çok berrak. ne anlama geliyor acaba yazarsanız sevinirim

Han

Rüyamda birine ait iki yılan gördüm. Biri sarı beyaz, diğeri siyah kobra yılanıydı. Sonra ben suya girdiğimde, kobra yılanıda suya girip bana doğru geldi. Sahibi korkma ısırmaz dedi, ama parmağımı ısırdı pek acımadı, sonra ben onu kafasından tuttum sahibi bana panzehir verdi içtim

Öner

Bir göle arkadaşımla balık tutmaya gidiyorduk. Sonra arkadaşın dibinde yılanı gördüm. Onu uyardım ve gölden çıktık. Yılan bizim balık tutma malzememizi yedi. Ağzından zehir fışkırtıyordu. Sonra eski iş yerime gittik ve orada biraz iş yaptık.