Skip to Content

Rüyada Suda Yılan Görmek

Rüyada suda yılan görmek rüya sahibinin yapacağı ortam değişikliğine işaret eder. Rüya sahibi yeni bir ortama girer ve burada yeni insanlarla tanışır. Tanıştığı insanlar genel olarak zengin ve nüfuzlu insanlar olur. Bu insanlar sayesinde iş hayatındaki başarısı artar ve onların katkısıyla daha fazla kazanç elde etmeye başlar. Hayatını olumlu etkileyecek bir çevreye dahil olma şeklinde yorumlanan bu rüya, birçok rüya tabiri kaynağında hayırlı rüyalardan biri olarak görülmüştür.

Rüyada suyun içinde görülen yılan kendisi için bir tehdit oluşturuyorsa, bu kez rüya sahibinin yeni girdiği ortamda kendisine yakın davranan birinden zarar göreceği şeklinde yorumlanır. Kendisine yardım etmek için yaklaşan kişi aslında iyiliğini istemiyordur. Kıskançlık duyguları ile yüzüne gülse de arkasından işlerinin bozulmasına neden olacak çabalar gösterir.

Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüyada yılanla konuşmak rüya sahibinin dost görünümlü bir düşmana sahip olduğuna işaret eder. Rüyasında bir yılanla konuştuğunu gören kişi, yüzüne gülen ve dost gibi yaklaşan, ama kendisine düşmanlık besleyen biriyle karşılaşır. Bu uzun zamandır hayatında olan biri de olabilir. Sözlerine inandığı ve sırlarını verdiği bu kişi rüya sahibinin arkasından kötülük yapma peşinde olabilir.

Rüyasında bir yılanla konuştuğunu gören kişi farkında olmadan kendisine düşman olan birini dost esinir. Onun kurduğu oyunları görmez ve söylediği her şeye inanır. Kendisine zarar vermek istediğini fark edemez.