Rüyada Su Taşması Görmek

Rüyada su taşması olumsuz anlamlarda yorumlanır. Su taşması mutsuz günlerin işaretçisidir.  Canınızı sıkan kişilerin hatalarını yüzlerine söyleyeceğiniz, içinize biriktirmekten bıktığınız dertlerinizi dışarı yansıtacağınız anlamında yorumlanır. Evli iseniz eşinizle aranızda sorunlar yaşanacağını gösterir.

Rüyada Bardaktan Su Taşması

Rüyanızda bir bardaktan su taştığını gördüyseniz gereksiz şeyleri içinize attığınıza ve bu yüzden sorunlar yaşayacağınıza, dostlarınızla veya ev halkından biriyle tartışacağınıza bu yüzden iki tarafın da üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Kovadan Su Taşması

Kovadan su taşması hayırlı yorulmaz. Sıkıntılı geçireceğiniz günlere işaret eder. Evli iseniz aile hayatınızda sarsıntılar olacağına delalettir.

Rüyada Suyun Bir Yerden Taşıp Başka Bir Yeri Doldurması

Suyun bir yerden taşıp başka bir yere doğru akması veya birikmesi suyun taşması gibi olumsuz yorumlanmaz aksine olumlu yorumlanır. Beklenmedik bir yerden gelecek para veya mirasın işaretçisidir.

Rüyada İş Yerinden Su Taşması

İş yerinizden su taştığını gördüyseniz işlerinizin iyi gideceği şeklinde yorumlanır. Borçlu iseniz borçlarınızı kısa sürede ödeyeceğiniz veya borçlarınızın azalacağına işarettir. Ayrıca iş hayatınızda başarılarınızın artacağı ve bu başarının artmasına bağlı olarak size iyilik edecek dostlarınızın da artacağına işaret eder.

Rüyada Kaynayan Su Taşması

Rüyada kaynayan suyun taştığını gördüyseniz etrafınızdakilere ve yaptığınız işlere dikkat etmelisiniz. Kaynayan suyun taşması çevrenizde yakın gördüğünüz kişilerin size ihanet edeceğine işaret eder. Ayrıca işlerinizde başarısızlıkla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada Suyun Etrafındakileri Sürükleyerek Taşması

Rüyanızda suyun etrafındakileri de sürükleyerek taştığını gördüyseniz bu durum maddi zorluklar yaşayacağınızın habercisidir.

Rüyada Taşan Suya Atlamak

Rüyanızda taşan bir suya veya su kaynağına atladığınızı gördüyseniz psikolojik olarak bunalımda olduğunuzun ve kısa zamanda yardım almanız gerektiğinin işaretçisidir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!