Rüyada Su Taşımak

Hayra yorulan rüyada su taşımak kişinin emeklerinin karşılığını alacağını müjdeleyen güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatında dini anlamda da refaha ereceği, haram mala göz dikmeyeceği rivayet edilir. Rüya sahibi taşıdığı suyun temiz olduğunu görmüşse bu güzel dönemin çok uzakta olmadığına, kirli olduğunu görmüşse kısa bir sıkıntılı döneme işarettir.

Rüyada Su Satmak

Rüyada suyun hayra yorulmasından ötürü birçok tabirci rüyasında su sattığını gören kimsenin yardımsever, sorumluluk sahibi biri olduğuna ve kişinin eşi ile sevgi, saygı temelli güzel bir ilişkiye sahip olacağına alamet kabul eder. Dini tabirciler ise ilim ve bilim konusunda bilgisini paylaşmayı seven birine işaret kabul eder.

Rüyada Susamak

Dini açıdan ele alınan rüyada susamak, rüya sahibinin dini vecibelerini aksatmasından ötürü hayırlı olmayan durumlarla karşılaşabileceğine delalet kabul edilir. Böyle bir rüyayı gören kişinin hane ve iş hayatında daha huzurlu zaman geçirmek ve Allah ile arasına duvarlar örmemek için ibadetlerini aksatmaması gerekir.

Rüyada Su İçmek

Aydınlık bir rüyada kişinin su içmesi bereket ve bolluk ile müjdelenmiş demektir. Ancak rüya kasvetli ya da içilen su kirli ise rüya sahibinin çevresinde arkasından konuşan insanlar olduğu işaret edilir.

Rüyada Çeşme Görmek

Mübarek rüyalardan olan rüyada çeşme görmek kişinin hayatının geri kalanında hak yolundan ayrılmadan, İslam’a uygun bir hayat yaşayacağına işaret eder. Karanlık bir rüyada çeşme görmek ise rüya sahibinin hayatında ufacık bir hatanın büyük ve üzücü sonuçlara yol açabileceğine delalet kabul edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın