Rüyada Su Hortumu Görmek

Güzel bir durumu mahvedeceğinizi ve hayatınız boyunca pişmanlık duyacağınızı gösterir. Rüyada su hortumu görmek işlerinizin hayatınız boyunca karışacağını ve dolambaçlı olacağını gösterir. Aile içinde her şeye karışan ve işleri zora sokan bir kişiyi de simgeler.Rüya sahibinin bazı konularda beceriksiz olmasına ve işleri daha kötü duruma sokmasına işarettir.

Rüyada Su Hortumu ile Sulamak

Rüyanızda hortum ile bir yeri suluyorsanız uzun soluklu bir işe el atacaksınız. Rüyada su hortumu ile sulamak rüya sahibinin çalışmalarının meyvesini alacağını gösterir. Rüyada su hortumu görmek rüyayı gören kişinin rızıklarının artacağını gösterir. Düzenli geliri olan bir işe girebilirsiniz. Yatırımlarda bulunabilir ya da ticari hayatınızı ilerletebilirsiniz.

Rüyada Bir Yerden Su Hortumu Almak

İş hayatınızda yeni ve farklı girişimlerde bulunacaksınız. Yatırım açısından ise karlı bir döneme giriyorsunuz. Ortaklarınız çok iyi ve gerekli yatırımları yapıyorlar. Elinize toplu para geçecek ve işinizi daha çok ilerleteceksiniz. Hortumun boyu uzunsa kazancınızı elinize almanız biraz zaman alır. Hortum kısa ise kısa sürede kazancınız artacak.

Rüyada Uzun Su Hortumu Görmek

Sıkıntı yaratan durumlarla karşı karşıyasınız. Hortum birbirine dolanmışsa biraz gecikmeli olarak işlerinizi yoluna koyacaksınız. Aile ve iş hayatınızda bazı sorunlar olabilir. Bu sorunları biraz sabır ederek beklemeli ve sonunda düzeleceğini bilmelisiniz. Sıkıntılı süreçten bazen çıkamayabilirsiniz. Bunalım içinde kendinizi bulabilirsiniz. Hortumun uzunluğu ne kadar uzunsa sizin için zorlu süreçte o kadar uzundur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın