Rüyada Su Damlaması Görmek

Rüyada su damlaması görmek kişinin yeterli gelire sahip olduğuna ancak bu para ile sadece geçinebildiğine, lüks olan hiçbir şeye sahip olmayacağına işaret eder. Rüyada tavandan su damladığını görmek haneye gelecek bereketsizliğe, hesapta olmayan sıkıntıların ortaya çıkmasına ve maddi açıdan sıkıntı çekmeye, zarara girmeye, borçlanmaya delalet eder. Rüyada çatıdan çatlaklar görmek ise evliliklerde oluşacak çatlaklara, kırgınlıklara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin evin geçimini sağlayan tek kişi olduğuna ve bu nedenle zorlandığına, her geçen gün bu kadar ağır yükü üzerine aldığı için yıprandığına delalet eder.

Rüyada Musluktan Su Damladığını Görmek

Rüyada musluktan su damladığını görmek kişinin işinden memnun olmadığına, çok çalışması sonucu daha fazlasını hak ettiğine ancak beklediğini almadığına bu durumun kendisini çok üzdüğüne, rüyayı gören kişinin hesabında olmayan harcamalar olduğuna ve bu harcamalar yüzünden her geçen gün daha da fakirleşeceğine, yoksullaşacağına, elindekini avucundakini kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Tavandan Su Damladığını Görmek

Rüyada tavandan su damladığını görmek evliliklerdeki sıkıntıları işaret eder ve rüya sahibinin eşi ile arasında bu günlerde bazı problemlerin olacağına, akrabaların ve ailelerin yaşadığı sorunların çiftleri etkilediğine ve arasını açtığına, huzursuzluğun işaretidir. Ayrıca maddi açıdan sıkıntı içinde olacak rüya sahibinin ek işlerle bu sorunu aşmak için çaba sarf edeceğine ve uğraş vereceğine de tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın