Skip to Content

Rüyada Su Böreği Görmek

Rüyada su böreği görmek değişikliklerden hoşlanmayan ve hayatını edindiği alışkanlıklarla sürdüren rüya sahibinin, yenilik yapmak isteyen anne-babası, eşi ya da çocukları ile sorun yaşayacağına, tartışmalara gireceğine fakat tüm bu tatsızlıklar sonucunda istemeyerek de olsa bu değişikliği kabul edeceğine işarettir. Rüya sahibi ailesi, eşi veya çocuklarının baskısıyla birtakım alışkanlıklarını değiştirecek ve buna alışması onu biraz sıkıntıya sokacaktır. Farklı yorumlara göre ise rüyada su böreği görmek uzun zamandır emek harcadığınız bir işi başaracağınıza ve maddi- manevi kazanç sağlayacağınıza işarettir. Rüya sahibi böreğin şeklini ve katlarını çok nizami bir şekilde görmüşse çevresinden takdir göreceğine eğer böreğin iç malzemesinin taştığı görülürse rüya sahibinin sır tutma konusunda zayıf olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin iyi niyetle dahi olsa bile sürekli ağzından bir şeyler kaçırması çevresinden tepki almasına ve kendisine duyulan güvenin azalmasına yol açabilir. Rüyayı gören kişi kendisine verilen sırları saklamakta dikkatli olmalıdır.

Rüyada Su Böreği Açmak

Rüya sahibinin herkese hoşgörülü ve özverili yaklaşmasına işaret eden bu rüya onun kötü niyetli kişileri ayırt etmekte zorlandığını ve bu kişileri iyi seçemediğini ifade eder. Herkese iyi niyetle yaklaşan rüya sahibi bu kötü niyetli kişiler tarafından ufak tefek problemler yaşayabilir. Bu bakımdan çevresindeki kötü niyetli kişileri ayırt etmeli ve onlardan gelecek zararlara karşı kendini korumalıdır. Aynı zamanda bu rüya kişinin önündeki süreçte sağlık konusunda problem yaşayamayacağına, hayatında ortaya çıkan ufak tefek pürüzleri ise hemen atlatacağına işarettir.

Rüyada Su Böreği Yemek

Bu rüya kişinin işi ya da sağlığı ile ilgili sorunlardan kurtulacağına, tekrar sağlığına kavuşacağına veya işlerini hal yoluna koyacağına ve tüm bu olumlu gelişmeler sonucu sevdikleriyle kutlama yapacağına ve yeni amaçlar doğrultusunda yollar çizeceğine delalettir. Rüyada kötü ve yanmış su böreğini aldırış etmeden yemek ise, istenen başarının biraz gecikeceğine, beklenen alacağın ya da yatırımın değerinden az olacağına, hastalığın biraz daha ağırlaşacağına işarettir.

Rüyada Su Böreği İkram Etmek

Rüya sahibinin cömert ve yardımsever bir kişi olduğuna ve tüm bu yardımlarının karşılığını er ya da geç alacağına, çevresi tarafından çok sevilip, çok sayıldığına ve takdir edildiğine işarettir.