Rüyada Su Birikintisi Görmek

Rüyada su birikintisi görmek bir uyarı niteliği taşır ve kişinin maneviyatını güçlendirmek, Allah yolunda ilerlemek için daha çok çabaya ve bilgiye ihtiyacı olduğuna işaret eder. Rüyada temiz bir su birikintisi görmek güzel ve parlak bir geleceğe, güzel haberlere, mutluluk dolu günlere delalet eder. Bazılarına göre bu rüya, kişinin karşısına çıkan güzel fırsatlara ve atılan adımlar için risk alınması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Çamurlu Su Birikintisi Görmek

Rüyada çamurlu su birikintisi görmek gelecekle ilgili olumsuz gelişmeler olacağına ve büyük sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin mahkemelik olacağı durumlar yaşayacağına, başının belaya gireceğine, üzerine atılan iftiraların ve yalan yanlış dedikoduların aslını ortaya dökemeyeceğine ve bu sebeple he aile bireylerinin hem de rüyayı gören kişinin ağzının tadının kaçacağına, mutsuz ve endişeli günlere delalet eder.

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek kişiyi bekleyen güzel ve berrak bir geleceğe, sevdikleri ile güzel zamanlar geçireceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin mal ve mülk sahibi olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşacağına, uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına işaret eder. Rüyada temiz ve berrak su görmek hayırlı ve güzel bir geleceğe tabir edilirken, çamurlu ve kirli su ise sıkıntılı günlere işaret eder. Rüyada temiz bir su ile yıkandığını görmek ise kişinin hastalıklarının şifasını bulacağına, manevi, açıdan tertemiz ve günahlarından arınmış, geçmişte yaptıklarından pişman olduğuna delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Hüsna

İki tana yan yana çok güzel külübe şeklinde ev birinin içine yarısına kadar gelmiş berrak su var parkeler çok güzel diyorum sudan kalkacak derken busefer su diğer eve akıyor şaşırıyorum bi bakıyorum önümde kocaman içi oyuk dağparçası ve içinde okadar berrak su varki dibi gözüküyor ve oarada uyanıyorum yorumlarsanız sevinirim

Harun

Alışveriş merkezine benzer büyük bir yerdeydim. Çıkmak istiyordum ama dışarıyı su basmış. Çıkış yolları kapalı ve kapıların önünde büyük kediler vardı. Kedilerin korkusundan çıkamadım. Kedilere bir şeyler atarak uzaklaştırmak istedim. Kediler uzaklaştı. Su birikintisi içinde küçük ve renkli balıklar gördüm. Çok korkmuştum ve telaşlıydım.