Rüyada Soyguncu Görmek

Soyguncu rüyaları iyi bir rüya değildir. Rüyada soyguncu görmek rüya sahibinin günahlara gireceğini gösterir. Nefsine yenilecek ve olmayacak işler peşine düşecektir. Çirkin davranışları yüzünden çevresi tarafından da dışlanacak. Kusurlu işler neticesinde kendini daha çok çukura batmış hissedecek. İftira atacak, beddua alacaktır.

Rüyada Soyguncuyu Yakalamak

Rüya sahibinin aklından bazı kötü düşünceler geçiyor. Fesada karışabilir veya yakın çevresine iftira atabilir. Rüyada soyguncu görmek manevi işlerden uzak kalarak kendini kötülüklere adayacak kişiye tabir edilir. İş ve aile yaşamı karışacağı gibi maddi sıkıntılar içine düşecektir. Çevresi destek olmayacak ve çevresi tarafından sevilmeyecek biri durumuna girecek.

Rüyada Bir Soyguna Karışmak

Kirli işler peşinde olduğunuzu gösterir. Kazanç sağlamak için her türlüğü kötülüğü planlayan kişidir. Çevresini de bu kötü işlerine alet etmek isteyen kişiye yorulur. Rüyada herhangi bir yeri soymaya kalkışmak bazen suçunuz yokken bir işe bulaşacak olmanızı da gösterir. Kendinizi aklamak için yoğun bir çaba harcayacaksınız. Günahsız olduğunuzu epey sonra kanıtlayacağınızı gösterir.

Rüyada Soygun Yaparken Yakalanmak

Rüya sahibinin art niyetleri var. Hileli işlerden kazanç sağlama peşinde. İnsanların payında gözü olan birini temsil eder. Çevresindekiler de kendi gibidir. Aile ve iş hayatında düzen kalmamış ve istedikleri hep ters gidiyordur. Helal olmayacak yollardan kazanç sağlama peşinde olabilirsiniz. Helal olmayacak işler sizlerin hayatını karıştıracak ve daha çok batağa saplanacaksınız. Zarar edilecek işleri de simgeler.
.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın