Rüyada Somun Ekmek Görmek

Rüyada somun ekmek görmek; zenginlik ve onur demektir. Ekmek temizse, bu mutluluğu öngörür, ekmek pişirmek; uzaktaki birinin sizi ziyaret edeceğini gösterir. Fakir insanlara ekmek dağıtmak; bir iyilikte bulunulacağını işaret eder. Rüyada ekmek yemek; fiziksel sağlığın iyiliği, ekmeği hızlı yemek; onur işareti ve rütbede ilerlemek, bir dilim ekmekten ısırmak ise sevdiklerinizi tehdit demektir.

Rüyada Bayat Ekmek Görmek

Rüyada somun ekmek görmek çoğu kez iyi günlerle bağlantılıdır. Rüyanızda başkalarına ekmek sunmak, hayatınızda cömert olacağınızı belirtir. Rüyada taze ekmek yediğinizi görmeniz; konfor ve iyi dostluklarınız olacağını gösterir. Rüyada bayat ekmek görmek; hastalığınızın ve sosyal sorunların yanı sıra evinizdeki endişelerden de biridir. Rüyada ekmek yapmak mutlaka iyiye işaret etmez bazen rüyada ekmek pişirme açlığın, fakirliğin kaynağı olabilir.

Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada ekmek her zaman inançlı olmanın ve getireceği bereketin sembolüdür. Manevi zenginleşme biçimi olarak kabul edilebilir. Rüyada ekmek, işyerinde para kazanmak anlamına gelen rızık, günlük ekmeğini kazanma fikrine bağlıdır. Yüksek kaliteli, lezzetli bir ekmeğin görüldüğü rüya; asgari ücretin üzerinde bir iş bulmanız gerektiğini gösterir. Güzel, kaliteli bir ekmekten bir dilim ekmek kestiğinizi rüyanızda görürseniz o zaman hayat boyu güvende olduğunuza işarettir.

Rüyada Beyaz Ekmek Görmek

Rüyada beyaz ekmek görmek; hayattan memnuniyet, refah ve hassas bir doğanız olduğu anlamına gelir. Beyaz ekmek aynı zamanda iyi ve sadık arkadaşlar demektir.
Rüyada lezzetli ekmek yediğini görmek;  güç ve zenginlik yolunda olduğunuzu gösterir.
Rüyada küflü ekmek görmek; düşmanlara, ikiyüzlülere işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise devasa servet anlamına gelir.
Rüyada kuru ekmek görmek; yorgunluk, yılgınlık, evdeki bereketsizlik demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Nuriye

Rüyamda tanıdığım bir erkeğin elinde bir poşet dolusu somun ekmeği vardı. Daha sonra birisi bana da somun ekmeği verdi. Bu rüya ne anlama geliyor?