Rüyada Sofra Hazırlamak

Hayırla tabir edilen bir rüyadır. Aydınlık bir rüyada sofra hazırlamak rüya sahibinin süregelen problemlerinin son bulacağı rivayet edilir. Hanesine haram girmeyeceği, bolluk ve bereketle geçecek hayırlı bir ömre sahip olacağı tabir edilir. Eşi ile beraber huzur dolu bir beraberlik yaşayacağına alamet edilir.

Rüyada Sofra Kurmak

Genel olarak sofra hazırlamak ile benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin hak yolunda uzun ve ferah bir hayata sahip olacağı ifade edilir. İstediği her hedefe ulaşacağına delalet kabul edilir.
Rüyada Başkasının Evinde Sofra Hazırlamak
Güzel ahlaklı rüya sahibinin ihtiyaç sahibi birinin yardımına koşacağına alamet eder. Ekonomik anlamda çok kötü olmayan rüya sahibinin, olan imkanını hiç düşünmeden yardımcı olmak için kullanarak hayır duası toplayacağı tabir edilir. İki cihanda da yüzünün güleceği müjdelenir.

Rüyada Yemek Hazırlamak

Gönül ilişkilerine yorulan rüyada yemek hazırlamak, rüya sahibinin hayal ettiklerine kavuşacağı rivayet edilir. Bekar bir kişinin rüyasında yemek hazırladığını görmesi güzel ahlaklı bir kimse ile hayırlı bir izdivaca delalettir. Evli biri tarafından görülmesi rüyanın huzura ve maddi refaha işaret etmesine sebep olur.

Rüyada Açık Büfe Görmek

Hayatta birçok şeye ilgi duyan ve çoğu hakkında iyi kötü birikimi olan rüya sahibinin aklına gelmeyecek bir mesleğe atılacağı ve bu meslekte başarı elde edeceği rivayet edilir. Birçok kişinin hayalini kurabileceği bir hayata sahip olarak birçok dünyevi zevki tatmaya delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın