Rüyada Siyah Bot Görmek

Rüyada siyah bot görmek kişinin her sorununda yardımına koşan, elinden tutan, rüya sahibine yardım etmek için çok büyük fedakârlıklar yapan ve her daim arkasında olan bir eşe sahip olduğuna işaret eder. Rüyada kışın bot giymek hayra yorulur ve rüya sahibinin iyi işler yapacağına, haneye gelen mutluluğa, kısmetinin artacağına, şansının her daim yaver gideceğine, her işin yolunda olacağına delalet eder. Kişinin rüyasında yaz mevsiminde bot giydiğini görmesi ise çok iyiye yorulmaz ve bu günlerde büyük problemlerin yaşanacağına, endişe ve korkunun hayatında etkin olacağına işaret eder.

Rüyada Bot Giymek

Rüyada bot giymek kişinin iş hayatına yorulur. Bu rüyanın birçok farklı tabiri olmakla birlikte kişinin uzun bir seyahate çıkacağına, kariyerinde büyük başarılara imza atarak iyi yerlere geleceğine, rüya sahibi işsiz ise iyi yerlerden alacağı iş tekliflerine işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin bu günlerde yeni iş alanlarında yatırımlar yapacağına ve başarılı olacağına da delalet eder.

Rüyada Bot Satın Almak

Rüyada bot satın almak kişinin maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşacağına yorulur. Rüya sahibinin çalışma hayatında hızlı bir şekilde ilerleyeceğine bu durumun maddi kaynaklarını ve gelirini artıracağına, bolluk ve bereketin hayatında hakim olacağına ve haneyi saracak şanslı ve mutluluk dolu günlere delalet eder.

Rüyada Bot Kaybetmek

Rüyada bot kaybetmek rüyayı gören kişinin geçmişinde bazı yaralarının olduğuna, bu durumun kişiye büyük bir hüzün verdiğine ve acı çekmesine sebep olduğuna delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Nurhan ustabas

Rüya da benim olmayan uzun botlar gördüm 44 numaralı