Rüyada Siyah Balık Görmek

Rüyada siyah balık görmek; harikulade bir rüyadır; rüyada görülen balık kısmet, siyah ise yücelik simgesidir. Rüyada siyah balık görmek; herkese nasip olmayan, nadir görülen rüyalar arasındadır. Kişinin çok kısmetli ve şansının, bahtının çok açık olduğuna yorumlanır.
Rüyada siyah balık görmek; renginin en koyu siyah tonuna göre ve balığın büyüklüğü nispetinde değere mukabildir. Rüyada görülen balık ne kadar büyük ve siyah ise kişiye gelecek hayır da o derece de büyük olacaktır. Ayrıca balığın denizde görülmesi ile nehir de olması arasında da yorumlar farklılaşır.

Rüyada Denizde Siyah Balık Görmek

Rüyada mavi ve temiz bir denizde siyah balık gören kişi için uzaklara bir seyahat gözükür. Bir iş seyahat olarak değerlendirilen rüya, az ya da çok mutlaka kazançlı dönülecek bir yolculuğa karşılık gelir. Denizde giden siyah balığı takip etmek rüyanın yorumunu güçlendirir, kaçıp uzaklaşan balık bazen kaçırılacak olan fırsatlar olarak değerlendirilir.

Rüyada Nehirde Siyah Balık Görmek

Rüyada akarsu içerisinde büyük siyah balık; resmi aracılar kullanılarak büyük bir sermaye ile kazanç verecek iş kurmaya yorulur, büyük siyah balığın etrafında yüzen küçük balıklar da sermayeden elde edilecek kazançlara işaret eder.

Rüyada Siyah Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada balık tutmak büyük kazançlar, kısmetler bulmak manalarına gelmek ile birlikte rüyada görülen balığın tam siyah renkte olması çok kıymetli değerlere ulaşmaya ibaredir. Rüyasında simsiyah balık veya balıklar tutuğunu görmek de aynı oranda kıymetler elde etmeye rivayettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Selver konak

Bu ruyayi az once gordum.Kizim 2 gun sonra devlet konservatuvari sinavina girecek.sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.Rüyamada bir ćuval dolusu siyah balikları biri evimize getiriyor.Kocaman bir tanesini ortadan ikiye ayirip temizliyorum.En az bir metre boyunda.Digerlerine baktiğimda onların yaşadigini farkedip baliklarla birlikte onlari denize atma mücadelesine başliyorum.Normalde de deniz evimize yakin.Kafamdan en kisa zamanda nasil gotüreyim de ölmesinler diye uğraşirken eşim de bana yardimci olmaya başliyor ve baliklari yaşatacağima dair umudum güçleniyor içime bir sevinç doluyor.Rüyadan ćok etkilendim.Yorumlarsaniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Seda kısmet

Rüyamda bulanik bir küçük nehirde kocaman siyah baliklar wardi ki hizlica geciolardi ufacik ufacik baliklarda arkadinda ama su da wardi esimle ayrilma karari aliyoruz kucuk kizimi o aliyodu ben bakarim die ama küçük kizim bensiz bir dakika bile durmaz aglar ben susturum dio du cok karisik ti ama ruyam ya bu arada bide bi buyuk koli dolusu oturup dondurma da yemeye calisiyoduk cok karmadikti acaba nefir5

eylem şimsek

bir fabrika odasında şelale gibi yukarıdan sadece siyah büyük balık akıyor su yok ben ablam ve birde ortaokul arkadaşım tuba. tubaya çok kızmıştım sinirlenmişim bağırıyorum dövmek istiyorum ama kiyamiyorum dövmüyorum beyhanla tuba yukarıda bekliyor ben rampadan aşağı indim balıkları poşete koyacam ki pisirecekler işyerinde yiyeceğiz birazda anneme götüreyim oda pisirsin evde birlikte yiyelim kapı çaldı baktım agliyorlar biri diyor sizden 3 kişi ölü var aklıma ilk annem geldi ağlamaya başladım beyhan önden koştu gitti ben kaldim fabrikada kimse yok orayı birakipta gidemiyorum karşımda birgül ablanin kocası ona diyecem biri gelsin dükkanda dursun ki ben gideyim diye ama öyle ağlıyorum ki konuşamıyorum sesim çıkmıyor eve gidemedim orda kaldım ölü birini görmedim ama teşekkür ederim