Rüyada Sivrisinek Öldürmek

Rüyada sivrisinek öldürmek çok da hayra yorumlanmayan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi kendisinden vefa beklenmeyen, hayırsız olarak kabul edilen bir kişidir. Yine bir başka rüya tabircisinin yorumuna göre bu rüyayı gören kişinin çevresinde bencil, kendisinden başka bir şeyi düşünmeyen, dünyadaki olaylardan bir haber, sadece o anı yaşayan, yarınları düşünmeyen, hiçbir özelliği olmayan ve sadece menfaati için çevresindekilere yaklaşan biraz dalkavuk olarak nitelendirilebilecek bir kişi olduğuna işaret eder. Bir diğer rivayet ise rüyayı gören kişinin başarılarını engellemek için adımlar atan ve ayağına çelme takmaya çalışan insan veya insanlar olduğuna işaret eder.

Rüyada Kelebek Öldürmek

Rüyada kelebek öldürmek, hem hayra, hem de şerre yorumlanan bir rüyadır. Olumlu anlamına göre, rüyayı gören kişi akıllı ve kararlı adımlar atar ise işlerinde başarılı olacağına, karşısına güzel insanlar çıkacağına ama fevri adımlar atarsa kötü olaylar yaşayacağına ve karşısına kötü insanlar çıkacağına işaret eder ki, bu da rüyanın olumsuz olan anlamıdır.

Rüyada Böcek Öldürmek

Kişi eğer rüyasında böcek öldürdüğünü görür ise o zaman çevresinde onun canını sıkan, hayatına zarar veren, kötülük eden insanları çıkarmak için çabalar harcayacağına ve sonuca ulaşana dek de bu işten vazgeçmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Fare Öldürmek

Eğer kişi rüyasında fare öldürdüğünü görür ise düşmanlarını alt ederek büyük zaferler elde eder. Kem gözlerden korunur ve güvende olur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın