Rüyada Sivil Polis Görmek

Rüyada sivil polis görmek; sırları olan kişinin ya da saklaması gereken sırlar verilen kişinin deşifre olmaktan duyduğu kaygı ile açıklanır. Rüyada muhtemelen kuşkulanılan bir durumdan kaynaklı stres sonucu görülen ve de hayra yorulması gereken rüyalardandır.
Rüyada sivil polis görmek; kişinin çevresindekilere karşı temkinli olunmasına dair işaretler içerir. Rüyada sivil polis olduğu düşünülen kişi (gerçekte rüya görenin suçlu olduğu bir durum yok ise) kişinin hayatındaki belirsizliklerin ortadan kalkmasına yorumlanır. Bu durumda kişi vicdanen rahat, alnı açık bir şekilde hayatına devam eder.

Rüyada Sivil Polis ile Tartıştığını Görmek

Rüyada sivil polis olduğunu düşünülen kişi; rüya görenin kendi iç hesaplaşmasıdır ki sivil polis ile tartıştığını görmesi de bu sonucu çıkarır. Bu rüya özeleştirisini yapma fırsatı bulacak olan insanın hatalarını fark ederek kendisine çeki düzen vereceğine yorumlanır.

Rüyada Sivil Polis Tarafından Tutuklandığını Görmek

Rüyada suçlu olduğu açıklaması ile sivil polis tarafından tutuklandığını gören kişi bazı sorunları ile yüzleşir, haksızlık ettiği kişiler var ise hatalarını kabullenip af dileyeceğine yorulan rüya aynı zamanda ferahlık olarak da değerlendirilir.

Rüyada Üniformalı Polis Görmek

Kişinin resmi dairelerde olan işlerine delalet eder. Rüyadaki eylem ve objelere göre rüyanın yorumu değişebilir bu nedenle rüyadaki diğer ayrıntıların da anlamlarına bakılmasında fayda vardır. Rüyada polis görmek; bazı rüya tabircilerine göre Azrail ile nitelendirilirken bazı rüya yorumcularına göre de temiz ve yolunda giden işlere işaret sayılmalıdır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!