Rüyada Şişmanlamak

Rüyada şişmanlamak, rüyayı gören kişinin iş yaşamında başarılar elde edeceğine bu sayede de çevresinde bulunan insanların artacağına, başarıları sayesinde kazancının da artıp zengin olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı olan bu rüya zor günleri atlatmaya, yokluktan varlığa, kötü günlerden güzel günlere geçileceğine, uğurlu bir döneme girildiğine yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin yeni başlangıçlar yapacağına ve bu başlangıçlar içinde de doğru adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada Kilo Aldığını Görmek

Rüyada kilo aldığını görmek, rüya sahibinin hayatının düzene gireceğine, işlerin yolunda gideceğine ve mutlu olacağına yorumlanıyor. Rüya sahibinin dualarını kabulüne delalet eden bu rüya aynı zamanda hayırlı işlere başlayacak olmaya da delalet eder.

Rüyada Şişmanlık Görmek

Rüyada şişmanlık görmek, rüyayı gören kişinin rüyayı gören kişinin ferahlayacağına, maddi anlamda rahatlamaya, mirasa konmaya ya da büyük kazançlar elde etmeye delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre rüyada şişmanlık görmek rüyayı gören kişinin kaldıramayacağı yükün altına gireceğine ya da zorlanacağı bir yükü üstüne birilerinin bırakacağına delalet eder. Rüyada genel olarak şişmanlık, kilo alma zenginlik, mal ve mülk olarak yorumlanıyor.

Rüyada Şişman Birisini Görmek

Rüyada şişman birisini görmek, rüyayı gören kişinin var ise borcunu kapatacağına, hasta ise şifa bulacağına, dert ve sıkıntılarının son bulacağına, sorunların çözümleneceğine delalet eder. Rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan her ne sıkıntısı var ise bunun kısa zaman içinde çözüme ulaşacağına tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın