Skip to Content

Rüyada Sınav Kazanmak

Rüyada sınav kazanmak, rüyayı gören kişinin şansının açılacağına ve uğurlu gelecek olan işler ile meşgul olacağına, bahtının hep açık kalacağına delalet eder. Rüyada sınavı kazandığını görmek rüyayı gören kişinin başarılar ile dolu bir yaşamı olacağına, ailesinin onun ile gurur duyacağına delalet eder.

Rüyada Sınava Girmek

Rüyada sınava girdiğini gören kişi gerçek yaşamda korktuğu ve endişe duyduğu olayla ile karşılaşacağına bu karşılaşmada da sınavdan geçeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin sınava girdiğini görmesi gerçek yaşamda vereceği sınavda hak yolundan ayrılmayacağına delalet eder.

Rüyada Sınava Yetiştiğini Görmek

Rüyada sınava yetiştiğini ve tam zamanından sınavda olduğunu gören kişi ise rüyayı gören kişinin bir hata yaşayabileceğine ve bu hatadan ders alacağına delalet eder.

Rüyada Sınava Geç Kaldığını Görmek

Rüyada sınava geç kaldığını gören kişi gerçek yaşamda oldukça sıkıtı yaratabilecek ve hayırsız olan kişiler ile bir arada olarak hayatında bazı kötü yönlere kayacağına bu sebep ile bela ve kazalar ile karşılaşacağına delalet eder. Uyarıcı bir rüya olan sınava yetişemediğini görmek rüyayı gören kişinin bu kimselerden uzaklaşması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Sınavda Başarısız Olduğunu Görmek

Rüyada sınavda başarısız olduğunu görmek ve sınavı kaybetmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamdaki başarısızlığı sonucunda umutsuzluğa düşeceğine, büyük bir yıkım yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu yıkım sonrasından kendisini toparlayarak daha ayaklarının üstünde duran bir kişi olacağına da yorumlanıyor.