Rüyada Şikayet Görmek

Rüyada şikayet görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı hayattan memnun olmadığına, maddi durumunu daha iyi bir hale getirmek için canla başla çalışacağına, yaşam kalitesini yükseltmek için elinden geleni yapacağına işaret etmektedir. Rüyada şikayet görmek aynı zamanda rüyayı gören kimsenin gerçek hayatta çok hırslı, azimli, çalışkan, mücadeleden asla vazgeçmeyen ve kararlı bir kimse olduğu rivayet edilmektedir.

Rüyada Şikayet Etmek

Rüyada şikayet etmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılardan kurtulacağına, çevresindeki kimselerden bir takım iyilikler göreceğine, huzurlu güzel zamanlar geçireceğine, sorunlarına çözümler bulacağına, maddi durumunu düzeltmeye, psikolojik anlamda kendini iyi hissetmeye ve hayırlı işler yapmaya delalettir.

Rüyada Şikayet Edilmek

Rüyada şikayet edilmek, rüyayı gören kimsenin çalışmalarını, başarılarını, yaptığı işleri, yaşadığı hayatı kıskanan bir takım kimselerin varlığına işarettir. Rüyayı gören kimsenin mutlu, huzurlu, kaliteli ve bol bereketli yaşantısını kıskanan bazı kimselerin var olduğu işaret edilmektedir.

Rüyada Şikayet Duymak

Rüyada şikayet duymak, rüyayı gören kimsenin hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sıkıntıların geride kalıp güzel günlerin geleceğine, umutsuzlukların yerini umuda bırakacağına ve yolunda gitmeyen bazı durumların artık rayına oturacağına işarettir.

Rüyada Şikayet Dilekçesi Görmek

Rüyada şikayet dilekçesi görmek, rüyayı gören kişinin şansının olumlu yönde döneceğine işaret eden bir rüyadır. Bu rüya, rüya sahibin hayatındaki zorlukların yok olacağına, maddi sıkıntılarının biteceğine, çalışma hayatındaki sorunlarını en yakın zamanda çözeceğine ve hane içerisindeki problemlerin de çözüme kavuşacağına delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ayşe

Rüyamda gece vakti eşim ve oğlum köyde açık bir merada toprağın altında beyaz mantarların kabardığını gördük. Ben elime bir şey bulup mantarları teker topladım. Karanlıkta birçok mantar toplamıştım. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Serdar

Rüyamda ailem, annem ve ablam ile birlikte otobüs yolculuğu yapıyoruz ama şoför saygısızlık yapıyor. Ben de gidip şikayet ediyorum. Yaptıklarını anlatıyorum. Bir yazı oluşturuluyor. Şikayetim geri alınıyor ve gönderiliyor. Ben de bu işi takip edeceğim diyorum.