Rüyada Sihir Yapmak

Rüyada sihir yapmak yaşamını değiştireceğini, daha dinamik bir yaşam tarzına geçeceğini delalettir. Kişi belki şehir değişikliği yapabilir veya evini taşıyabilir demektir. Aynı zamanda yeni bir iş diye de yorumlanan bu rüya insanın kendisiyle ve hayatıyla ilgili yaptığı yeniliklere yorulur. Ayrıca hayatında yeni hobiler edinecek olan rüya sahibi gayelerini gerçekleştirmek için elinden geleni yapacak ve başarıya ulaşacak anlamına gelir.

Rüyada Düşmanına Sihir Yapmak

Rüyada düşmanına sihir yapmak kişinin hayatının genelinde kendisine engel olan, düşmanlık yapan önüne engeller koyan kişiler ile karşı karşıya geleceğini anlatır. Rüya sahibi arkasından iş çeviren bu kişileri kendi silahlarıyla vuracak, alt edecek demektir.

Rüyada Sevilen Birine Sihir Yapmak

Rüyada sevilen birisine sihir yapmak bu kişinin kalbinizi kırdığınıza delalet eder. Sevdiğiniz insanla küsebilir, uzun bir süre görüşmeme kararı alabilirsiniz.

Rüyada Sihirbaz Görmek

Rüyada sihirbaz görmek rüya sahibinin meslek hayatında bir farklılık yapacağına delalet eder. Ayrıca uzun bir süredir planlamış olduğu bazı seyahatleri bu saatten sonra yapacağını anlatır. Kişi farklı ülkeler görecek, yeni yemekler tadacak, değişiklikler ile hayatına renk katacak demektir.

Rüyada Sihir Yaptığını Görmek

Rüyada sihir yaptığını görmek, kişinin aile saadeti ile dolu bir yuvayı dağıtmak için bir büyü yaptığını ve bunun tam ters tepki verdiğine delalet eder. Aynı zamanda etrafından birinin ölümden döndüğünün de işaretidir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

bergüzar şencan

ben rüyamda bir taş kaldırdığımı kapı yıktığımı ve bem beyaz yatakta yatılı üzerime kıp kırmızı güller serili olduğu mu ve hareket etmediğimi gördüm

bergüzar şencan

rüyamda ben sevmediğim arkadaşımı dövüyordum ağzından kan çıkartıyordum ve hareket edemiyordu

Tuğba Tuğba

Rüyamda,
Bir dede bana sihir yapabildiğimi söyledi.Ben şaşırdım.Ama bi vakte,zamana kadar yapabileceğimi söyledi.Sonra sihir yapmaya başladım.Sonra bir şeyin içine kafamı soktum ve yüzüm değişti.Çok güzel bir yüzüm olmuştu.Ama ben çok korktum, şaşırdım.O dedenin yanına gittim ve rüyadan çıktım😑.Yorumlarsanız çok mutlu olurum😊.

Bahattin cubukcu

Rüyamda camekanlı bir evde tam hatırlamıyorum ama 5 kişi filandik ben ekler pasta filan yapmışım üzerinin sosların parmaklarımı siklatp sosu getirerek yapıyordum yanımızda amele şekline giren bir arkadaş vardı uzun boylu bitane de canavar gibi mavi biri vardı yılbaşı gecesi sinirden bizi evden beraber ormanın içine götürdü ler sonra etrafta bir sürü domuz vardı mavi olan arkadaş huzursuzluk çıkarıp gtti bizde eve girdik abinin birtanesi ne buğday ne un ne ekmek dedi bende dedim bunlarla idare ederiz dedim lor peyniri peynir gordum bide ekmekleri gördüm bunun neler anlam kazandığını bana söylerseniz sevinirim

Bahattin cubukcu

Rüyamda camekanlı bir evde tam hatırlamıyorum ama 5 kişi filandik ben ekler pasta filan yapmışım üzerinin sosların parmaklarımı siklatp sosu getirerek yapıyordum yanımızda amele şekline giren bir arkadaş vardı uzun boylu bitane de canavar gibi mavi biri vardı yılbaşı gecesi sinirden bizi evden beraber ormanın içine götürdü ler sonra etrafta bir sürü domuz vardı mavi olan arkadaş huzursuzluk çıkarıp gtti bizde eve girdik abinin birtanesi ne buğday ne un ne ekmek dedi bende dedim bunlarla idare ederiz dedim lor peyniri peynir gordum bide ekmekleri gördüm bunun neler anlam kazandığını bana söylerseniz sevinirim kolay gelsin