Rüyada Sihir Yapmak

Rüyada sihir yapmak yaşamını değiştireceğini, daha dinamik bir yaşam tarzına geçeceğini delalettir. Kişi belki şehir değişikliği yapabilir veya evini taşıyabilir demektir. Aynı zamanda yeni bir iş diye de yorumlanan bu rüya insanın kendisiyle ve hayatıyla ilgili yaptığı yeniliklere yorulur. Ayrıca hayatında yeni hobiler edinecek olan rüya sahibi gayelerini gerçekleştirmek için elinden geleni yapacak ve başarıya ulaşacak anlamına gelir.

Rüyada Düşmanına Sihir Yapmak

Rüyada düşmanına sihir yapmak kişinin hayatının genelinde kendisine engel olan, düşmanlık yapan önüne engeller koyan kişiler ile karşı karşıya geleceğini anlatır. Rüya sahibi arkasından iş çeviren bu kişileri kendi silahlarıyla vuracak, alt edecek demektir.

Rüyada Sevilen Birine Sihir Yapmak

Rüyada sevilen birisine sihir yapmak bu kişinin kalbinizi kırdığınıza delalet eder. Sevdiğiniz insanla küsebilir, uzun bir süre görüşmeme kararı alabilirsiniz.

Rüyada Sihirbaz Görmek

Rüyada sihirbaz görmek rüya sahibinin meslek hayatında bir farklılık yapacağına delalet eder. Ayrıca uzun bir süredir planlamış olduğu bazı seyahatleri bu saatten sonra yapacağını anlatır. Kişi farklı ülkeler görecek, yeni yemekler tadacak, değişiklikler ile hayatına renk katacak demektir.

Rüyada Sihir Yaptığını Görmek

Rüyada sihir yaptığını görmek, kişinin aile saadeti ile dolu bir yuvayı dağıtmak için bir büyü yaptığını ve bunun tam ters tepki verdiğine delalet eder. Aynı zamanda etrafından birinin ölümden döndüğünün de işaretidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın