Skip to Content

Rüyada Sevdiğinle Konuşmak

Rüya sahibi kendisine değer veren bir kimseden önemli bir haber alacaktır. Rüyada sevdiğinle konuşmak rüya sahibinin bazı kararlar alacağını ve bu kararlar neticesinde hayatını olumlu yönde geliştireceğini işaret eder. Rüya sahibi evliyse ailesinde hep huzur olacaktır. Bekar ise rüya sahibi kısa zaman içinde sevdiğine kavuşur.

Rüyada Sevdiği Kişiyle Kavga Etmek

Rüya sahibi sevdiği kişiyle gereksiz tartışma içine girecek ve sevdiğinin kalbini kıracaktır. Rüya sahibi dikkatli olmalı ve kırıcı konuşmalardan uzak durmalıdır. Evli ise ailesine özen göstermesi gerektiğini gösterir. Rüya sahibi bekar ise çok dikkatli olmalı sevdiği kişi kendisine yalan atıyordur.

Rüyada Sevdiğinle Sarılmak

Rüya sahibi sevdiği kişiden uzaktaysa yakın bir zamanda kavuşacaktır. Rüya sahibi güzel bir haber alacak ve sevinç gözyaşı dökecektir. Sevdiği kişiden bir haber alabilir ve kısa zaman içinde kavuşabilir. Rüya sahibi evli ise eşiyle çok mutlu olacak ve her zaman birbirlerini seveceklerdir.

Rüyada Sevdiği Kişiden Haber Almak

Rüya sahibi ile sevdiği arasına kara kedi girse dahi yakın bir zaman içinde konuşacaklar ve tekrardan eski günlerine döneceklerdir. Rüya sahibi sevdiğine aşırı bağlı biridir. Sevdiği kişi de kendisini çok seviyor ve değer veriyordur. Ufak tartışmaları bitecek ve kısa zaman içinde dünya evine gireceklerdir. Rüya sahibi sevdiğinden güzel bir haberle birlikte hediye alabilir. Bu rüya mutluluk verici güzel haberleri de müjdeler.

izlem firincioglulari

Monday 12th of March 2018

ruyada sevinmek

Derya Tasdemir

Saturday 10th of February 2018

Merhaba ben rüyamda sevdiğim çocukla birlikte kocaman bir çiçek tarlasında yürüdüğümüzü gördüm. Çiçekler büyüktü, sevdiğim kişi ise elimi tutarak onümde yürüyordu. Tarlada sanki geçmemiz için yol vardı ve onu takip geçiyorduk. Şöyle söyleyim çocuk benim onu sevdiğimi bilmiyor o yüzden bu rüya bana garip geldi. Ne demek olduğunu biliyormusunuz ?