Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek

Genel anlamda hayırla tabir edilmeyen rüyada sevdiğini başkasıyla görmek rüya sahibinin geçmiş zamanda yaşanmış hoş olmayan olayları hatırlayacağına delalettir. Rüya sahibini psikolojik olarak derinden etkilemiş üzücü günlerin tekrar akla geleceği ve tekrar o depresyona yakın duruma dönüleceği işaret edilir. Rüya sahibinin bu dönemde kendisini toparlayabilmesi adına Allah’a sığınması, ibadet ederek maneviyatını güçlendirmesi, sıkıntıların atlatılmasına yardımcı olur.

Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek

Rüyada görülen kimsenin ruh haline, rüya sahibinin medeni haline bağlı olarak tabir edilir. Rüya sahibi evliyse ve eşini mutlu görüyorsa hanelerine güzel haberlerin geleceği işaret edilirken, eşini üzgün görmesi can sıkan gelişmelere delalet olur. Rüya sahibi bekarsa bu rüya güzel bir birlikteliğe alamettir.

Rüyada Kocasını Görmek

İş hayatında yapılacak olan büyük bir gelişimin, güvenilen, önemli kimselerle ortaklık kurarak gerçekleştirileceği rivayet edilir. Hayırla tabir edilen bu rüya, umulmayan güzel haberlerle müjdelenmeye delalettir. Başka bir tabire göre ise bir proje için tasarlanan zaman çizelgesinin ya da adımların gerçekleştirilmeyeceğini işaret eder.

Rüyada Başkasıyla Evlenmek

Hane hayatı ile tabir edilen bu rüya, rüya sahibinin tanıdık biriyle evlenmesi halinde, o kişiden alınacak fikirlerin önemli ve güzel gelişmelere sebep olacağına delalettir. Eğer rüya sahibi evlendiği kişiyi tanımıyorsa, beklemediği bir kimseden yardım alacağı işaret edilir.

Rüyada Eşini Başkasıyla Görmek

Evli birinin bu rüyayı görmesi hanesinde süregelen problemlerin zamanla son bularak mutlu bir döneme girileceğine delalettir. Rüya sahibinin cinsiyeti bu rüyanın tabirini etkiler. Örneğin; bir kadının bu rüyayı görmesi, ilişkide güven problemlerine alametken, bir erkeğin görmesi gereksiz kıskançlıklara işarettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Haşim koçak

Rüyamda kız arkadaşımı başka bir erkekle ve elinde bir demet çiçekle mutlu ve gülerken gördüm. Rüyamda önce aldırış etmedim ama sonra bayağı bı öfkelenerek uyandım.. bu rüyanın anlamını lütfen gönderirmisiniz