Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek

Rüya sahibinin sevdiği kişi ile evleneceğine işaret eder. Rüyada sevdiği kişiyi görmek rüya sahibinin sevdiğiyle ilgili güzel haberler alacağına da işaret eder. Rüyayı gören kişi güzel haberler alacak ve bu haberle hayatını düzene koyacaktır. Sevdiğiyle sorunları varsa konuşacaklar ve sorunlarını da çözeceklerdir. Rüya sahibi sevdiği kişi ile yakın bir zaman içinde görüşecektir.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Öptüğünü Görmek

Rüya sahibi ile sevdiği kişi ayrılarsa yakın zaman içinde kavuşacaklardır. Sorunları çözüleceği gibi tekrardan mutlu günlerine döneceklerdir. Sevdiğini öpmesi ise sevdiğinden güzel bir haber alacağını gösterir. Rüya sahibi sevdiğinden ayrıysa beklenmedik şekilde sevdiğiyle karşılaşacaktır.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek

Rüyayı gören kadın ise sevdiği kişiyi kendi tarafına çekmek isteyen biri vardır. Rüya sahibi erkekse sevdiği kadına güvenmesi gerektiğini gösterir. rüya sahibi ile sevdiği arasında gereksiz tartışmalar yaşanmış olsa da kısa süre içinde mutlu olacaklar ve tekrardan barışacaklardır.

Rüyada Sevdiğini Kaybettiğini Görmek

Rüya sahibi çoğu zaman gereksiz yere sevdiği kişi ile tartışma yapmakta ve bundan da pişmanlık duymaktadır. Rüya uyarıcı nitelikte olup sevdiği insana güven duymasını işaret eder. Kısa bir zaman içinde sorunlarını çözecekler ve mutlu olacaklar. Rüya sahibi çok şüpheci biri olduğu için sevgilisi onu terk edebilir. Sevdiğine güvenmeyi öğrenmeli ve sevdiğini her zaman dinlemelidir. Rüya sahibi sevdiğini aşırı kıskansa da çoğu kıskançlığı gereksizdir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın