Rüyada Seramik Görmek

Rüya sahibin dileklerinin kabul olacağının habercisi, hayırlı bir rüyadır. Rüyada seramik görmek kendini kimsesiz, yalnız hisseden rüya sahibinin bu ruhsal problemden kurtulacağı, güzel bir hayata sahip olabilmek adına çabalayacağı ve hedefine varacağı rivayet edilir. Eğer hatırlanıyorsa rüyadaki seramik rengi veya seramiğin diğer belirgin özellikleri rüya tabiri adına büyük bir önem taşır.

Rüyada Beyaz Seramik Görmek

Mesleki anlamda tam ihtiyaç duyulduğu sırada istenilen işlerden dönüş olacağı ve rüya sahibinin hoşuna giden bir işe başlayacağı rivayet edilir. Mesleğinde başarılı bir kimse olacağı tabir edilen rüya sahibinin gelecekte sıkıntı çekmeyeceği alamet olmuştur.

Rüyada Çömlek Görmek

Hayırlı, yardımsever ve dürüst bir kimse olduğunu, rüya sahibine müjdeler. Özellikle hanesinin çevresindeki insanları tanıyıp seven, dertlerinde, zor zamanlarında onların yanında olan, cömert ve güzel ahlaklı bir kimse olduğu tabir edilir.

Rüyada Çömlekçi Görmek

Rüya sahibinin mesleğinde gerçekleştireceği atılım ile gelecekte ekonomik anlamda sıkıntı çekmeyeceği ve kaliteli bir yaşam süreceği tabir edilir.

Rüyada Heykel Yapmak

Allah’ın emeklerini karşılıksız bırakmayacağı kullardan olduğu, rüya sahibine müjdelenmiştir. Rüya sahibinin bu dönem içerisinde yapacağı işlerin, uğraşlarının ödülünü gelecekte alacağı rivayet edilir.

Rüyada Resim Yapmak

Rüya sahibinin açlık, yokluk çekmeyeceği ve keyif dolu bir hayat yaşayacağı rivayet edilir. Aza kanaat getirebilen rüya sahibinin mutluluğu hayatının her alanında yakalayabildiği, küçük şeylerin onun için değerinin büyük olduğu işaret edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın