Rüyada Sel Baskını Görmek

Zor bir yaşam geçireceğinizi gösterir. Rüyada sel baskını görmek rüya sahibinin darlık çekeceğini de gösterir. Aile içinde görüş ayrılıkları olacak ve tartışmalar yaşanacaktır. İşini kaybedebilir ya da sağlık sorunları ile uğraşabilir. Rakipleri rüya sahibini zor durumda bırakacağı için çok dikkat etmesi gerektiğini belirten uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Sel Baskınına Kapıldığını Görmek

Sele kapılmak işlerin ters gideceğini gösterir. Selden kurtulmak ise işlerin açılacağına işarettir. Rüya sahibi kötü bir hastalığa yakalanabilir ve bu hastalık tüm hayatını etkileyebilir. Rüya sahibi üzüntü duyacağı olaylar içinde kendini bulacaktır. Rüya sahibinin ailesi de aynı şekilde kötü olaylar içine düşebilir.

Rüyada Sel Baskınından Kurtulamadığını Görmek

Rüya sahibinin iş düzeni ve aile düzeni bozulacaktır. Rüya sahibinin üzerinde kötü bir talih vardır. Geliri azalacağı gibi maddi sıkıntılar yüzünden çevresinden de yardım alamayacaktır. Ticari hayatında büyük yıkımlar ile karşılaşacak olan rüya sahibinin iş hayatında büyük krizler olacaktır.

Rüyada Kendi Bulunduğu Şehri Sel Bastığını Görmek

Rüya sahibi mutsuz olacak ve bir dönem çevresiyle arasında sorunlar yaşanacaktır. Mutsuz olacağı gibi gelirinde de azalmalar olacaktır. Rüya sahibini etkileyeceği gibi bulunduğu şehri de etkileyecek kötü bir durum ile karşılaşacak olan rüya sahibi bu durum sonucunda iş yerini de kapatacaktır. Evli olanlar ise boşanabilir. Bebek bekleyen aileler ise üzücü haber alabilirler. Rüya sahibi bir dönem mantıklı kararlar almalıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın