Rüyada Şeker Almak

Rüyada şeker almak, rüyayı gören kişinin kolay yoldan hayırlı bir gelir elde edeceğine, aile terbiyesi almış biriyle mutlu bir yuva kuracağına, işlerini hiç zorluk çekmeden halledeceğine, ev halkının mutluluğuna, alınacak olumlu, hayırlı, güzel haberlere, evli olan kişilerin hoş muhabbetlerinin artacağına ve alınan şeker miktarı kadar mal edinileceğine delalettir.

Rüyada Şeker Satmak

Rüyada şeker satmak, rüya sahibinin zarara uğrayacağına, büyük miktarda para ve mal kaybedeceğine, çalışma hayatındaki aksiliklere ve zararlara delalettir. Rüyada şeker satmak aynı zamanda aile huzurunun bozulması, alınacak kötü bir haber ve arkadaşlarla sorunlar yaşanacağı manasına da gelmektedir. Fakat kişinin sabırlı olması sonucunda bütün bu sıkıntıların geçeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Şeker Satan Birini Görmek

Rüyada şeker satan birini görmek, rüyayı gören kişi için sıkıntılı günlerinde iyi kalpli birisinden hayır göreceği, sıkıntılı günlerini bu destek ile rahatça atlatacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Şeker Yemek

Rüyada şeker yemek, rüyayı gören kişinin düşünmeden hareket edeceğine ve işin sonucunda zarara uğrayacağına, aceleci tavırların hayırlı sonuçlar getirmeyeceğine delalettir. Rüyada şeker yemek aynı zamanda ailedeki mutluluğa, helal ve hayırlı kazanca da işarettir.

Rüyada Şeker Dağıtmak

Rüyada şeker dağıtmak, rüya sahibinin etrafında zor durumda olan kişilere maddi veya manevi faydalarının dokunacağı manasına gelmektedir. Rüyada şeker dağıttığını gören kimse aynı zamanda bir kimsenin mutluluğuna ortak olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Çuval Dolusu Şeker Görmek

Rüyada çuval dolusu şeker görmek, rüyayı gören kişinin helal kazancına ya da kişiye miras kalacağına delalet edilir. Rüyada çuval dolusu şeker görmek aynı zamanda şans, güzel haber ve başarı şeklinde yorumlanmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın