Rüyada Şeftali Yemek

Rüyada şeftali yemek, rüyayı gören kişinin güç ve kuvvet kazançlı işlere adım atacağına bu işlerde büyük başarılar kazanarak özgüvenini tazeleyeceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin şansının ve talihinin her daim yanında olacağına dileklerini de gerçekleşeceğine, mutlu, huzurlu ve ferah bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüya sahibinin her attığı adım ya da işin her daim yolunda gideceğine de yorumlanıyor.

Rüyada Yeşil Şeftali Yediğini Görmek

Rüyada yeşil şeftali yediğini görmek, rüyayı gören kişinin sabırlı olması gerektiğine ve sabırlı olduğu takdirde çalışmalarının da mükâfatını alacağına delalet eder. Rüya sahibinin arzu ettiği ve hayalini kurduğu şeylerin hayatta geçmesi için bir süre daha zaman geçmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Ham Şeftali Yediğini Görmek

Rüyada ham şeftali yediğini görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılar elde edeceğine ve daha sonrasında bu başarının meyvelerini çok uzun süre yiyemeyeceğine delalet eder. Başarının akabinde gelecek olan sıkıntılara yorumlanır.

Rüyada Çürük Şeftali Yediğini Görmek

Rüyada çürük şeftali yediğini görmek, rüyayı gören kişinin sağlığının bozulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin maddi ya da manevi yönden zorluklar ile karşılaşacağına da delalet eder.

Rüyada Sulu Şeftali Yediğini Görmek

Rüyada sulu şeftali yediğini görmek, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının son bulacağına, çıktığı sıkıntıların son bulacağına artık rahat bir nefes alarak, mutlu olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sırtından yükünü atacağına ve zorluklarının da son bulacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın