Rüyada Satmak

Rüyada satmak, kişinin ne sattığını gördüğüne bağlı olara yorumlanır. Eğer kişinin sattığı bir eşya ya da herhangi bir şey hayırlı ise, o zamanda rüya sahibinin iş hayatının yolunda gideceği ve rızkının artacağı anlamına gelir. Evinde bolluk ve bereketin kol gezeceği ve sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder. Fakat satılan şey hayırlı bir şey değilse, o zamanda rüya sahibinin sıkıntılı olaylara yaşayarak üzüleceğine ve maddi anlamda da çok zorluk çekeceğine delalet eder.

Satmak veya Satın Almak

Kişinin rüyasında böyle bir şey görmesi yine satılan ya da satın alınan malın hayırlı olup olmadığına bağlı olarak yorumlanır. Kişinin bir başkasına sattığı ya da bir başkasından satın aldığı şey hayırlı bir şey ise, o zaman rüya sahibinin hem özel hayatında hem de sosyal çevresinde mutlu ve huzurlu bir sürece gireceğine delalet eder. Fakat hayırlı bir şey değil ise, o zaman da sıkıntılı günler kapıda demektir.

Rüyada Ev Satmak

Kişinin rüyasında ev sattığını görmesi, yolunda giden işlerinin bir anda ters dönmesi anlamına gelir. İşlerini kötüleşmesinden dolayı maddi zarara uğrayacak olan kişinin aile hayatı da bozulacak ve huzursuz günler yaşayacaktır.

Rüyada Araba Satmak

Eğer rüyanızda araba sattığınızı görüyorsanız, bu sizin iş hayatında gerektiği kadar aktif olmadığınız anlamına gelir. Bu yüzden de hak ettiğiniz kazancı sağlayamıyor ve herkes tarafından eleştiri yağmuruna tutuluyorsunuz.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın