Rüyada Saten Görmek

Rüyada saten görmek kişinin hayatında karşılaşacağı güzelliklere delalet eder. Rüya sahibinin aile hayatındaki mutluluklara ve sevince, iş hayatında ise büyük kazançlara sahip olacağına, maddi kaynaklarını artıracağına, zor günlerin ve sıkıntıların uzaklaşacağına, kişinin sorunlarından kurtulacağına, bir akrabadan kalan mirasa işaret eder.

Rüyada Saten Kumaş Görmek

Rüyada saten kumaş görmek, kişinin hayatındaki sıkıntılı günlerin artık son bulacağına, endişe ve korku veren durumların artık olmayacağına, sosyal yaşamıyla ilgili ise sevinçli haberler alacağına, aile bireyleri arasındaki küslüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine, evlat sahibi olmaya, eğitim ya da kariyer alanında kazanılacak başarılara, refah ve huzur dolu günlere işaret eder.

Rüyada Saten Elbise Görmek

Rüyada saten elbise görmek kişinin dualarının kabul olacağına, rüya sahibini bekleyen huzurlu günlere, mutlu bir ruh haline sahip olunacağına, hastalıkların şifasını bulacağına, kişinin hayatındaki güzelliklere olan farkındalığının artacağına delalet eder.

Rüyada Saten Yorgan Görmek

Rüyada saten yorgan görmek rüya sahibinin bir konuda güzel adımlar atacağına ve sonucunda birçok başarı elde edeceğine, maddi imkânların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların çok iyi şekilde değerlendirileceğine işaret eder.

Rüyada Saten Gecelik Görmek

Rüyada saten gecelik görmek kişinin evlilik yolunda ilerleyeceğine, hayırlı bir kişi ile hayatını birleştireceğine, tüm endişelerinin sonuçsuz kalacağına ve her şeyin yolunda gideceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin yetenekleri sayesinde iyi yerlere geleceğine de işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın