Rüyada Sarma Yapmak

Rüyada sarma yapmak, rüyayı gören kişinin yeni ve güzel başlangıçlar yapacağına, iş yaşamında çok çalışarak güzel gelir elde edeceğine, tasarruflu bir insan olacağına ve para biriktireceğine delalet eder. Rüyada sarma yapmak aynı zamanda rüya sahibinin tasarruf yaparak biriktirdiği parayı sermaye olarak kullanacağına yorumlanırken bazı âlimlere göre evlatlarının geleceği için biriktirmeye yorumlanır.

Rüyada Sarma Yediğini Görmek

Rüyada sarma yediğinin görmek, rüyayı gören kişinin zorluklar ve çetin engeller ile dolu bir döneme gireceğine delalet eder. Şimdiye kadar Hayatçını hep hazırda bulduğu ile geçindiren kişinin bu durumunun artık değişeceğine yorumlanır. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin çaba harcamadan ve zorluk çekmeden kazanacağı paraya yorumlanır.

Rüyada Sarma Görmek

Rüyada sarma görmek, rüyayı gören kişi eğer işsiz ise ve iş arıyor ise hayatı boyunca sahip olabileceği en iyi işi bulur. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda oldukça rahatta ereceği bir döneme gireceğine delalet eden rüya bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin bencillik yapacağına da yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bir davette katılacağına ve bu davette tanışacağı kişi ya da konuşacağı kişiler ile iş yaşamına hareket kazandıracak fikir ve öneriler alacağına da delalet eder.

Rüyada Sarma Sardığını Görmek

Rüyada sarma sardığını görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağına, bereketli ve bol kazançlı günlerin yaşanacağına, ileri ki zamanlarda zengin olacağına ve darlık yüzü görmeyeceğine yorumlanır. Rüya aynı zamanda zengin bir kişi ile evlenmeye de delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!