Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada görülen sarımsak dedikoduya işaretle tabir edilir. Bazı kere de, rüyada sarımsak görmek, kötü söze ve haram mala işaretle tabir olunur. Bazı kere de sarımsak görmek, üzüntüye işarettir.

Rüyada sarımsak görmek, genellikle gam ve kederle yorumlanır. Taze sarımsak görmek, sevince uğramaya, güzel söz işitmeye, haram iş görmemeye işarettir. Kuru sarımsak gam, keder ve endişeye, sarımsak yemek, hasta için acil şifa ve sağlığa yorumlanır.

Rüyada görülen sarımsak, haram ve kötü mala ve çirkin söze işârettir.

Bir kimsenin rüyada sarımsak yediğini görmesi, o kimsenin, kötü bir isimle anılmasına işârettir.

Bir kimsenin rüyada pişmiş sarımsak yediğini görmesi, o kimsenin, kötülüklerden tövbe etmesine ve hatadan dönmesine işârettir.

Bir kimsenin rüyada sarımsağı kökünden çıkardığını görmesi, o kimseye akrabaları tarafından bir zarar ulaşmasına işârettir. Kökünden çıkarılan soğanın tabiri de böyledir.

Rüyada sarmısak, haram ve kötü mala ve çirkin söze yorumlanır. Sarmısak yediğini gören kimse, kötü bir isimle anılır.

Yediği sarmısak pişmiş ise kötülüklerden tevbe eder ve hatadan döner. Sarmısak yemek, yalnız hasta için hayırdır.

Rüyada sarımsak görmek rüya tabircilerini ikiye bölen konulardan biridir. Bazılarına göre rüyada sarımsak görmek iyiye, bazılarına göre ise kötüye işarettir. Rüyada görülen bir nesnenin yorumlanmasında asıl olan kişinin durumu ve özellikleridir. Sarımsak sevmeyen bir kişi ile sarımsağı mutfağından eksik etmeyen biri arasındaki yorumlar, detaylarına göre değişebilir.

Rüyada sarımsak görmek; çoğu kez sağlık ve para ile ilişkilendirilir. Hasta bir insan için rüyada sarımsak görmek hastalığına şifa bulunacağına delalettir, sağlıklı kişiler için ise yüklü kazanç ve sağlıklı bir ömürdür. Borçlardan uzaklaşıp, güç kazandıracak birikimlere, kazançlı bir sürece de yorumlanır. Bekar bir insan rüyasında sarımsak görüyor ise; aklı, sağlığı yerinde biri ile evlenir.

Rüyada Sarımsak Yemek

Sarımsak yediğini rüyasında gören kişiler için hayat son derece rahat ve sıhhatli geçecektir. Rüyada sarımsak yemek; Allah’ın sıhhat için yarattığı bu güzel nimetten faydalanmaya bir çağrı da olabilir. Olumlu manalarına rağmen, bazı yorumculara göre sarımsak; dedikoduya, hakkınızda söylenecek kötü sözlere, haram ve ziyan mala tabir edilir.

Rüyada Pişmiş Sarımsak Yemek

Rüyada pişmiş sarımsak yediğini görmek işlenmiş günahlardan tövbe etmeye, yanlış ve hatalar için ruhunu yenilemeye bir işarettir. Rüyada pişmiş sarımsak bazen de hasta bir kişi için farklı tedaviler denenebileceğine, şifasının bir başka yerde aranması gereğine de yorumlanabilir.

Rüyada Sarımsak Tarlası Görmek

Rüyada sarımsak tarlası; çok hayırlı ve topluma fayda sağlayacak bir işte gönüllü olmaya, rüyada tarlaya sarımsak ekmek o senenin sağlıklı geçeceğine ayrıca yapılan işten, üründen tam verim alınacağına yorumlanır. Rüyada sarımsak tarlasından sarımsak toplamak da hastalığı için derman aramaya veya hasta kişilere yardım ve bakıcılık etmeye yorumlanır.

Rüyada Sarımsak Dövmek

Rüyasında bir havanda sarımsak dövdüğünü gören kişi için iki farklı yorum yapılır. Birincisi kişinin hakkında yapılan dedikodular ve çirkin iftiralar ile savaşmak zorunda kalacağına yapılan yorumdur. İkincisi ise bol para, mülk kazanmaya ancak para kazanırken oldukça çetin mücadeleler vermeye yapılan tabirdir.

Bir yanıt yazın