Rüyada Sarı Üzüm Görmek

Rüyada sarı üzüm görmek, rüyayı gören kişinin bazı sağlık problemleri yaşayacağına, ekşi sarı üzüm görmek rüya sahibinin birden bire huzurunu kaçıracak bazı olaylar yaşayacağına, hanede bazı tartışmaların olacağına, eşler ve sevgililer arasında bazı tartışmaların yaşanacağına işaret etmektedir. Tatlı sarı üzüm yemek rüya sahibinin rızkının bollaşacağına, kısmetinin açılacağına delalet etmektedir. Ham sarı üzüm genelde olumsuz şeyleri yansıtırken olgun sarı üzüm ise rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Sarı Üzüm Yemek

Rüyada sarı üzüm yemek, rüyayı gören kişinin yediği sarı üzüm olgun ve mevsiminde ise rüya sahibinin hanesinde sıkıntı olmayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, yenen sarı üzüm salkım halinde ise iki taneden fazla çocuğunun olacağına hatta ikiz, üçüz çocuklarının olacağına rivayet edilmektedir. Yenen sarı üzüm tatlı ise rüyayı gören kişinin maddi kazancının artmasına, rızkının bollaşacağına, sıkıntılarından uzaklaşacağına, bu sebeple de psikolojik sıkıntılarından tamamen kurtulacağına delalettir.

Rüyada Ekşi Sarı Üzüm Görmek

Rüyada ekşi sarı üzüm görmek, rüyayı gören kimsenin hanesine bazı sıkıntıların uğrayacağına, rüya sahibinin ağzının tadını kaçıracak bazı mevzuların yaşanacağına, bazı rahatsızlıklara, rüya sahibinin çevresindeki bazı kötü niyetli kimselere ve bu kimseler yüzünden bazı zor durumlara düşeceğine işarettir. Rüyada ekşi sarı üzüm yemek aynı zamanda rüya sahibinin düşüncesiz harcamalarından dolayı çok fazla borcunun olacağına, bu borçlarını ödeyemediği için borçluların kapıya kadar geleceğine ve rüya sahibini ciddi manada sıkıntıya sokacağına da işaret etmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!