Rüyada Sarhoş Olmak

Rüyada sarhoş olmak; hayatınızın kontrolünün başkalarının elinde olduğuna ve ömrünüz boyunca pasif kalmış olduğunuza yorumlanır. Rüyada çok fazla alkol içmek ve sarhoş olmak sağlığınızı, işinizi veya ilişkilerinizi tehlikeye attığınıza dair size bir uyarı olabilir. Bu rüyanın yorumu da psikolojik alt yapısına göre değerlendirilir. Rüyanın yorumu kültürel, sosyal farklılıklara göre değişebilir.
Rüyada sarhoş olmak; bazı sorunlardan bunalmış, kafası karışık, gerçeklik ile teması kesmiş ve aşırı yorgun düşmüş kişiye bazı dinlenme ve rahatlama gerekebileceğine dair uyarı rüyası olabilir. Ayrıca bazı akıllıca ataklar geliştirerek başarı kazanmış, büyük bir toplumsal olayı kutluyor ya da bir özel ilişki hakkında kendisinin çok mutlu hisseden kimselere de yorumlanabilir.

Rüyada Sarhoş Olup Uyumak

Kişinin rüyasında sarhoş olup uyuması bazen çok mutsuz ve ümitsiz olmasına, bazen de çok başarılı işler yaptığına ya da özel yaşamında sevildiğine çok mutlu olup mutluluk sarhoşu olduğuna yorumlanır.

Rüyada Sarhoş Olup Ayılmak

Rüya gören insan için yeni bir dönem anlamına gelir. Üzüntü ve sıkıntılarının bittiğine, yanlışlarından ders alarak hayata daha sıkı sarılıp güçleneceğine rivayet eder. Bazen de bu rüya dünyevi işlere, hayatın zevklerine fazlası ile kapılarak inançlarında eksikliklere, dini vecibelerini yerine getirmekte zafiyet geçirdiğine tabir edilir.

Rüyada Sarhoş Görmek

Kişinin hayatında dengesizlik olarak ifade edilir. İşlerin karışacağına, harama el sürmeye, bulunduğu mevkiden aşağı düşmeye bazen de çok dindar bir kişi olup huşu içerisinde olmaya delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın