Rüyada Sakatlanmak

Rüyada sakatlanmak, kişinin ailesi içinde ya da iş hayatında bazı sorunlar, problemler ortaya çıkacak demektir. Bu sorunlardan dolayı stresli ve üzücü bir dönem içine girileceğini venu yüzden rüya sahibinin kendisini çok kötü hissetmesini anlatmaktadır.
Rüya sahibi bu dert ve problemlerden bir türlü başını alamayacak, acılı günleri bir süre daha devam edecek demektir. Bir başka yorum ise işlerinin çok kötüye gideceğine ve bunun sonucunda da rüya sahibinin maddi olarak geçimsizlik yaşayacağını anlatmaktadır.

Rüyada Ayağı Sakatlanmak

Rüyada ayağı sakatlanmak, rüyayı gören kişinin aile veya iş hayatında huzursuzluk yaşanacağını, işlerinin birdenbire kötü gideceğini, maddi anlamda büyük zararlar edeceğini ve para sıkıntıları nedeniyle aile fertleri arasında büyük tartışma ve kavgalar yaşanacağını anlatmaktadır.

Rüyada Birini Sakatlanmış Görmek

Rüyada birini sakatlanmış görmek rüya sahibinin yakınlarında bir insanın dolandırıcılık yaptığını yanlış yollardan, hileli şekillerle para kazandığını anlatmaktadır. Rüya sahibi eğer bu insanı tanıyor ise onunla konuşup uyarması gerektiğini anlatır.

Rüyada Sakatlanmış Bir At Görmek

Bu rüya rüyayı gören kişi açısından olumlu anlamlar içermektedir. Rüya sahibi çevresinde dürüst, namuslu ve saygın bir insan olarak bilindiğine delalet eder. Fakat tüya sahibi çok güzel işler yapmasına rağmen çevresinde kötü insanlar tarafından dedikodu malzemesi olarak kullanılacak demektir. Etrafında itibarını yerle bir etmek isteyen kötü insanların olduğuna delalet eder. Rüyada sakat görmek, rüya sahibinin refah dolu bir hayat yaşadığını ama yine de bir türlü mutlu olmadığını, şükür etmediğini anlatır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın