Skip to Content

Rüyada Sakat Birini Görmek

Nimetlere şükretmeyen kimse ile yorumlanır. Rüyada sakat birini görmek rüya sahibinin eline geçecek fırsatları değerlendiremeyeceğini de gösterir. Hayatından mutlu olmadığı gibi çevresiyle de sorunları vardır. Rüya sahibi bazı zorluklarla karşılaşacak ve hayatı için önemli kararlar alacaktır. Sakat biri ile sohbet ederseniz çevrenizde muhtaç kimselere işaret eder ve sizlerin onlara yardım etmesini belirten uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Kendisini Sakat Görmek

Rüya sahibi günah işler ve pişmanlık duyar. Çevresindekiler kötüdür ve rüya sahibi de kötü kişilerle beraberdir. Haram yollardan geçimini sağlayan rüya sahibinin başından belalar eksik olmaz. Rüya sahibinin arkasından dedikodu edilecek ve zor durumda kalacaktır. İş ve aile yaşamı ise karışacak ve rüya sahibi zor günler içinde kalacaktır.

Rüyada Sakat Biriyle Konuşmak

Görülen sakat kişi ile konuşmalar önemli olup konuşmalardan çıkan sonuçları değerlendirmelisiniz. İyi huylu ve ahlaklı insanlar çevrenizde olduğu gibi sizi çekemeyenler de çoktur. Çevrenizde olan kötü kişilerden dolayı başınızdan bela eksik olmaz. kötü olaylara gireceğiniz gibi adınız da kötü olarak anılacaktır. Rüya sahibi bir dönem doğru yoldan ayrılacak ve işleri yolunda gitmeyecektir. Rüya sahibi yakın arkadaşlarından da istediği yardımı bulamayacak ve maddi durumunu düzeltemeyecektir. Rüyayı gören kişi bir dönem çevresinden uzak durmalı ve hayatını tekrar gözden geçirmelidir. Yaptığı yanlışların farkına varmazsa hayatı boyunca pişmanlıklar duyar.